Dans Kursları Kocaeli

Erenköy Dans Akademi

Erenköy Dans Akademi
  • Min. Fiyat
    1.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Erenköy Dans Akademi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Erenköy Dans Akademi Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Erenköy Dans Akademi Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Erenköy Dans Akademi Hakkında

Düğününüzde herkesi şaşırtacak ve kendine hayran bırakacak bir ilk dans deneyimine ne dersiniz? Eğer ödüllü eğitmenlerden destek almak isterseniz, biz Erenköy Dans Akademi ekibi olarak bu tatlı heyecanınıza eşlik etmeye hazırız. Size özel ve anlamlı bir şarkıda eşinizle yıllarca hatırlayacağınız o ilk dans artık hayal ettiğiniz gibi olabilir. İster romantik, ister eğlenceli olsun, ilk dansınız bizimle birlikte unutulmaz olsun!

●Deneyim
Erenköy Dans Akademi’de deneyimli ve profesyonel eğitmenlerle çalışarak dünya ve yerel dans kurslarımıza katılabilirsiniz. Kurslarımız yetişkinlere olduğu kadar çocuklara da hitap eden alternatifler sunuyor. Bizi tercih eden çiftler vals ve tango gibi klasik dans tarzlarından modern ve kültürümüze ait tüm danslarda ders alırken, düğün dansları için çok özel performanslarla hazırlanabiliyorlar. Dans yarışmalarında ödüller almış eğitmenlerimizle bambaşka bir deneyim sizleri bekliyor.

●Hizmetler
Kocaeli düğün dansı kursu alternatifleri arasında fark yaratarak bireysel, çiftlere özel ve grup dersler verebiliyoruz. Çiftlerimizin en çok ilgisini çeken kurslarımızdan bazıları rumba, tango, swing, salsa, vals ve bachata. Ayrıca Zeybek, Erik dalı ve Harmandalı gibi Türk kültürümüzü yansıtan dans kurslarımıza da katılabilirsiniz. Düğün dansı paketlerimizde çiftlerimizi düşledikleri romantik veya eğlenceli dansa hazırlıyoruz. Size bu aşamada danışmanlık hizmeti de verebiliriz.

Önce sizi biraz tanıyarak ilk dansla ilgili düşüncelerinizi öğreniyor ve sizin için özel anlamı olan bir şarkı belirliyoruz. Bu şarkının 2-3 dakikayı geçmemesi, aynı zamanda ne hızlı ne de yavaş olmaması gerekiyor. Çiftlerimizin hoşuna giden şarkıyı bulduktan sonra sıra dans pozisyonlarına ve koreografiyi belirlemeye geliyor. Size her şarkıda dans edebilme imkanı sunan kutu adımlar burada devreye giriyor. Dansınızı son derece zarif hareketlerla başlatıyor, eğitmenlerimizin önerilerileriyle hoş bir poz vererek bitiriyoruz.

Düğününüze dair en güzel kareler işte tam da bu pozdan çıkıyor. Erenköy Dans Akademi bünyesinde çiftlerimize çok özel paketler hazırladık. Diamond paketimizle çiftlerimize bir aylık Latin dans dersi hediyemiz! Düğününde 2 farklı dans performansı sergilemek isterseniz Double Dance paketimizi önerebiliriz. Romantik bir dansla başlayıp düğününüzün ilerleyen saatlerinde eğlenceli bir dans gösterisi sunabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman prova yapma imkanınız da bulunuyor.

Sahneye çıktığınız an heyecanla donup kalmaktan ya da ilk dansınızda sadece sallanmaktan korkuyorsanız, Erenköy Dans Akademi olarak tüm sorularınızın çözümü bizde! Sadece birkaç dans dersi alarak mükemmel bir gösteriye imza atabilirsiniz. Eşinizle sahnenin yıldızı olacak, misafirlerinize hoş bir dans sunabileceksiniz. Kocaeli dans kursları fiyatlarımızla ilgili bilgi almak için yandaki formu doldurabilir, sayfanın altındaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kocaeli

  • Haritadaki Konumu

    Erenköy Dans Akademi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.