Dans Kursları Kocaeli

Dansanat Dans Okulu

  • Min. Fiyat
    1.500-2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

Dansanat Dans Okulu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-2.000 TL

Dansanat Dans Okulu Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
5-6 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Dansanat Dans Okulu Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Dansanat Dans Okulu Hakkında

Evlenecek çiftlerin en büyük arzusu iyi bir düğün organizasyonudur. Düğün organizasyonunun ve düğünün en önemli anlarından biri şüphesiz ki düğün dansıdır. İlk dansınızı en göz kamaştırıcı şekilde yapmanın yolu da profesyonel dans eğitmenlerinden destek almaktır. Bu en güzel gününüzü dans kursumuzda alacağınız 5 saatlik düğün dansı özel dersi ile ölümsüzleştirebilirsiniz.

Bu dersler eğitmenimizin ve sizin uygun olduğunuz saatlere randevu sistemi ile yapılır. Okulumuzda düğün dans kursu olarak BOLERO, RUMBA, VALS, TANGO ve ZEYBEK özel olarak seçtiğiniz bir müzik var ise bu müziğin ritmine uygun farklı bir dans çeşidi öğretilir. Koreografi yerine dansın temelini öğrenmiş olursunuz. Böylece düğününüzde yaşayacağınız hiçbir stres ya da heyecan evlilik dansını etkilemez. Ayrıca dansı öğrenmenin en büyük katkısı da ömür boyu birlikte olacağınız eşinizle gittiğiniz her yerde tıpkı düğününüzde sergilediğiniz dansınız gibi dans edebilecek olmanızdır.

Düğün dans dersinde ilk olarak şayet seçtiğiniz bir parça yok ise arşivimizden size uygun bir parça seçilir. Daha sonra bu parçanın ritmine uygun dansın temel adımları öğretilir. İkinci dersten itibaren dansın ileri seviye figür ve dönüşlerine geçilir. Ayrıca etkileyici bir düğün dansı çıkışı ve göz kamaştırıcı bir kapanış için en uygun alternatifler öğretilir. Düğün dansı kursları çeşitli materyaller ile (tarlatan, topuklu ayakkabınız) ve düğün atmosferiniz (düğün dansını yapacağınız mekan, pist, seyirciler) düşünülerek işlenir. Düğün Dansı – İlk Dans – Evlilik Dansı; Adına ne derseniz diyin herkesin gözlerinin üstünüzde olduğu o anı ölümsüzleştirmek için düğün dansı dersimiz size göre.

Düğün Dansı için Profesyonel Öneriler

Bu en güzel günün en büyülü kısmı dans ettiğiniz an olacaktır. Ancak bu ana hazırlanırken stres yaşamadan keyif almanız çok önemlidir. Evlilik hazırlıkları esnasında tüm çiftler ister istemez bazı sıkıntılarla karşılaşacaklardır. Unutmayın ki bir ömür boyu beraberlik için yola çıktınız. Hazırlık aşamaları da sonradan mutlu hatırlayacağınız anlar olmalı. Bu nedenle dans dersi alırken de kendinizi eğitmene teslim etmeli ve bu dersin de tadını çıkarmalısınız.

Düğün esnasında eşler oldukça heyecanlı olacaktır. Sık sık sahneye veya kalabalık önünde konuşma yapmaya yönelik bir işiniz yoksa da büyük ihtimalle dans etmeye çıktığınız o an en büyük heyecanı yaşadığınız nokta olacaktır. Bu nedenle koreografi ve ezberden uzak durun. Dans etmeyi öğrenin. Yani düğün dansınızı siz yönetin. Eğitmene düğün salonu, dans pisti ve oturma düzeni hakkında bilgi verin. Ve asla stres olmayın ezberden uzak ve deneyimli bir eğitmenden düğün dansı eğitimi aldıysanız herkesi büyüleyeceksiniz…

İletişim

  • Adres:

    Alemdar Cad. Dündar Çiğit Sk. No:6 İzmit

  • Haritadaki Konumu

    Dansanat Dans Okulu Yol Haritası

Dansanat Dans Okulu Yorumları (1)

Ayça & Soner

Düğün Tarihi: 08.08.2015

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Biz memnun, izleyenler hayran kaldı teşekkürler Hakan Çelik

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.