Isparta Rdm Düğün Dansı

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Merkez, Isparta

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek

Önerilen Firmalar

Isparta Rdm Düğün Dansı
14

Merkez

Isparta Rdm Düğün Dansı

400-600 TL
FD Kültür Sanat
1 14

Merkez

FD Kültür Sanat

1.000 TL'den fazla

Hakkında

Düğün gününüzde davetlilerinizin karşısına muhteşem bir dans gösterisiyle çıkmak ister misiniz?

Isparta’nın en zengin, en fazla ve farklı koreografilerine sahip kurslarının başında yer alan firmamız, size profesyonel bir eğitim vermek için şimdiden sabırsızlanıyor. Isparta Merkez’de faaliyet gösteren dans kursumuz, kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz ortamı ve tecrübeli eğitmenleriyle size destek oluyor. Tempolu, geleneksek veya romantik… Siz karar verin ve gerisini bize bırakın.

Isparta Rdm Düğün Dansı olarak isteklerinizi önemsiyor, tamamen içinize sinen bir süreç geçirmeniz için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda detayları konuşmak için hemen bir ön görüşme tarihi ayarlıyoruz. Bu görüşmede hangi dans türüyle konuklarınızın karşısına çıkmak istediğinizi soruyor, kararsız olan çiftlerimiz için danışmanlık hizmeti de verebiliyoruz.

İlk dansınızı romantik bir şarkıyla eşinizin gözlerinin içine bakarak mı yapmak istiyorsunuz yoksa hareketli şarkılar eşliğinde, bolca eğlenerek mi? Kararınızı verdikten sonra hemen eğitimlere başlıyoruz. Ortalama 5 veya 6 ders sonunda muhteşem bir dans gösterisi çıkaracak seviyeye geliyorsunuz. Ayrıca size güzel bir haber de vermek isteriz! Eğitimlerinizi tamamladıktan sonra isterseniz düğün mekânında prova imkânımızdan da yararlanabiliyorsunuz.

Peki hangi dans türlerinden eğitimler veriyoruz?

Halk dansları, Latin dansları, oryantal, zumba, hip hop, Arjantin tango, vals gibi birçok dans türünde, 7’den 70’e her yaş grubuna dans eğitimi verebiliyoruz. Bu saydığımız dans türlerine ek olarak; Ankara oyun havası, çiftetelli, harmandalı, çökertme, kerimoğlu, teke yöresi, kol bastı ve roman gibi her türlü dans eğitimini tarafımızdan alabilirsiniz.

Isparta'daki dans kurslarından çok farklı imkân ve dans çeşitlerimizle, düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olmayı çok isteriz. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanabilirsiniz.

İletişim

Emrah Akar

  • Adres: Isparta modern evler mah.102. cad. no:106 barida otel karşısı yeni burç fırın yanı ısparta merkez

Isparta Rdm Düğün Dansı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!