Dans Kursları Isparta

Isparta Rdm Düğün Dansı

  • Min. Fiyat
    1.000-1.500 TL

Ekiple Tanışın

  • Dans Eğitmeni
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Isparta Rdm Düğün Dansı Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000-1.500 TL

Isparta Rdm Düğün Dansı Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Kurs Süresi
5-6 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda Prova
Evet

Isparta Rdm Düğün Dansı Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek

Isparta Rdm Düğün Dansı Hakkında

Düğün gününüzde davetlilerinizin karşısına muhteşem bir dans gösterisiyle çıkmak ister misiniz?

Isparta’nın en zengin, en fazla ve farklı koreografilerine sahip kurslarının başında yer alan firmamız, size profesyonel bir eğitim vermek için şimdiden sabırsızlanıyor. Isparta Merkez’de faaliyet gösteren dans kursumuz, kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz ortamı ve tecrübeli eğitmenleriyle size destek oluyor. Tempolu, geleneksek veya romantik… Siz karar verin ve gerisini bize bırakın.

Isparta Rdm Düğün Dansı olarak isteklerinizi önemsiyor, tamamen içinize sinen bir süreç geçirmeniz için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda detayları konuşmak için hemen bir ön görüşme tarihi ayarlıyoruz. Bu görüşmede hangi dans türüyle konuklarınızın karşısına çıkmak istediğinizi soruyor, kararsız olan çiftlerimiz için danışmanlık hizmeti de verebiliyoruz.

İlk dansınızı romantik bir şarkıyla eşinizin gözlerinin içine bakarak mı yapmak istiyorsunuz yoksa hareketli şarkılar eşliğinde, bolca eğlenerek mi? Kararınızı verdikten sonra hemen eğitimlere başlıyoruz. Ortalama 5 veya 6 ders sonunda muhteşem bir dans gösterisi çıkaracak seviyeye geliyorsunuz. Ayrıca size güzel bir haber de vermek isteriz! Eğitimlerinizi tamamladıktan sonra isterseniz düğün mekânında prova imkânımızdan da yararlanabiliyorsunuz.

Peki hangi dans türlerinden eğitimler veriyoruz?

Halk dansları, Latin dansları, oryantal, zumba, hip hop, Arjantin tango, vals gibi birçok dans türünde, 7’den 70’e her yaş grubuna dans eğitimi verebiliyoruz. Bu saydığımız dans türlerine ek olarak; Ankara oyun havası, çiftetelli, harmandalı, çökertme, kerimoğlu, teke yöresi, kol bastı ve roman gibi her türlü dans eğitimini tarafımızdan alabilirsiniz.

Isparta'daki dans kurslarından çok farklı imkân ve dans çeşitlerimizle, düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olmayı çok isteriz. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Isparta modern evler mah.102. cad. no:106 barida otel karşısı yeni burç fırın yanı ısparta merkez

  • Haritadaki Konumu

    Isparta Rdm Düğün Dansı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.