Dans Kursları Isparta

FD Kültür Sanat

FD Kültür Sanat
  • Min. Fiyat
    2.500 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

FD Kültür Sanat Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den fazla

FD Kültür Sanat Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
7-8 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Hayır
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

FD Kültür Sanat Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Çifte özel koreografi

FD Kültür Sanat Hakkında

Gelin damat dans koreografisi ve geleneksel danslarla düğününüzde muhteşem gösteriler sergileyebilecek, unutulmaz bir deneyim yaşayabileceksiniz. FD Kültür Sanat olarak profesyonel eğitmenlerimiz ve sahne sanatları eğitimlerimizle 2016 yılından bu yana Antalya’da faaliyet gösteriyoruz. Antalya’da faaliyet göstermemizin yanı sıra Isparta ve yakın il, ilçelerden de birçok çiftle çalışabiliyor, isteklerine en iyi cevabı verebiliyoruz.

Kişiye özel hazırlayacağımız dans koreografilerle hayalinizdeki düğün dansını gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Düğününüzde ilk dansınızı nasıl hayal ediyorsunuz? Romantik ya da eğlenceli bir gösteriyle aşkınızı muhteşem bir şekilde yansıtabilir, ya da geleneksel harmandalı ve zeybekle muhteşem bir gösteri gerçekleştirebilirsiniz. Bu değerli gününüzde konuklarınızı şaşırtacak, yıllar sonrasında düğün videonuza her baktığınızda aynı heyecanı ve o değerli anınızı tekrar yaşayabileceksiniz.

Konseptinize uygun olarak dans koreografileri tasarlıyoruz. Belirleyeceğimiz dansa uygun olarak müzik seçiminde de size tavsiyelerde bulunuyoruz. Hedefimiz yıllar geçse de akıllardan silinmeyen bir gün geçirmeniz. Salona ilk girişinizde romantik bir düğün dansı koreografisi hazırlayacağımız gibi günün ilerleyen saatlerinde zeybek ekibimiz ile de dans gösterisi yapabiliyorsunuz. Sahne sanatları alanında hizmet verebileceğimiz gibi halk oyunları ekibimizle de yöresel gösteriler sergileyebiliriz.

Isparta düğün dans kursu araştırması yapıyor, profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız sizi FD Kültür Sanat ile tanıştırmak isteriz. Düğün, kına, nişan ve özel etkinlikleriniz için oluşturacağımız koreografiyi yaklaşık olarak 7-8 dersle tamamlıyor ve bu süreçte profesyonel bir hizmet alacağınızın garantisini veriyoruz.

FD Kültür Sanat olarak özel günlerinizi kusursuz bir eğlenceyle kutlamanız için dans gösterilerimizle hizmetinizdeyiz. Size özel olarak hazırlayacağımız koreografiler ve zeybek gösterilerimizle konuklarınıza muhteşem bir deneyim yaşayabileceksiniz. Organizasyonunuzda 2 hafta önce bizimle iletişime geçerek dansınız için bilgi alabilir, hizmet detaylarımızı öğrenmek istiyorsanız da sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Isparta- Merkez

  • Haritadaki Konumu

    FD Kültür Sanat Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.