FD Kültür Sanat

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

1.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Merkez, Isparta

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den fazla
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?: 7-8 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Zeybek, Harmandalı, Vals, Salon dansları, Çifte özel koreografi

Hakkında

Gelin damat dans koreografisi ve geleneksel danslarla düğününüzde muhteşem gösteriler sergileyebilecek, unutulmaz bir deneyim yaşayabileceksiniz. FD Kültür Sanat olarak profesyonel eğitmenlerimiz ve sahne sanatları eğitimlerimizle 2016 yılından bu yana Antalya’da faaliyet gösteriyoruz. Antalya’da faaliyet göstermemizin yanı sıra Isparta ve yakın il, ilçelerden de birçok çiftle çalışabiliyor, isteklerine en iyi cevabı verebiliyoruz.

Kişiye özel hazırlayacağımız dans koreografilerle hayalinizdeki düğün dansını gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Düğününüzde ilk dansınızı nasıl hayal ediyorsunuz? Romantik ya da eğlenceli bir gösteriyle aşkınızı muhteşem bir şekilde yansıtabilir, ya da geleneksel harmandalı ve zeybekle muhteşem bir gösteri gerçekleştirebilirsiniz. Bu değerli gününüzde konuklarınızı şaşırtacak, yıllar sonrasında düğün videonuza her baktığınızda aynı heyecanı ve o değerli anınızı tekrar yaşayabileceksiniz.

Konseptinize uygun olarak dans koreografileri tasarlıyoruz. Belirleyeceğimiz dansa uygun olarak müzik seçiminde de size tavsiyelerde bulunuyoruz. Hedefimiz yıllar geçse de akıllardan silinmeyen bir gün geçirmeniz. Salona ilk girişinizde romantik bir düğün dansı koreografisi hazırlayacağımız gibi günün ilerleyen saatlerinde zeybek ekibimiz ile de dans gösterisi yapabiliyorsunuz. Sahne sanatları alanında hizmet verebileceğimiz gibi halk oyunları ekibimizle de yöresel gösteriler sergileyebiliriz.

Isparta düğün dans kursu araştırması yapıyor, profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız sizi FD Kültür Sanat ile tanıştırmak isteriz. Düğün, kına, nişan ve özel etkinlikleriniz için oluşturacağımız koreografiyi yaklaşık olarak 7-8 dersle tamamlıyor ve bu süreçte profesyonel bir hizmet alacağınızın garantisini veriyoruz.

FD Kültür Sanat olarak özel günlerinizi kusursuz bir eğlenceyle kutlamanız için dans gösterilerimizle hizmetinizdeyiz. Size özel olarak hazırlayacağımız koreografiler ve zeybek gösterilerimizle konuklarınıza muhteşem bir deneyim yaşayabileceksiniz. Organizasyonunuzda 2 hafta önce bizimle iletişime geçerek dansınız için bilgi alabilir, hizmet detaylarımızı öğrenmek istiyorsanız da sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Fırat Demir

  • Adres: Isparta- Merkez

FD Kültür Sanat Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!