Kiğılı

E-posta Gönder

Kiğılı Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

Kiğılı Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Smokin, Hazır Model, Haftasonu Hizmet, Takım Elbise

Kiğılı Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

  Ayakkabı, Çorap, Kol düğmesi, Kravat, Papyon, Yelek

Kiğılı Hakkında

Kumaşı sağlam olanın, sözü de sağlam olur…

Elbette daha önce adımızı duydunuz. Çünkü biz 1938’den beri bu toprakların her köşesinde bir dost edindik. Anadolu’ya kumaş götüren tüccarlar uğrardı Beyoğlu’ndaki ilk mağazamıza… Sonra biz büyüdük, Türkiye’nin her köşesine hizmet kalitemizi ve güvenimizi götürdük. Tanıştığımız her insana söz verdik ‘’Kaliteli giyinmek için bize güvenin, sizi asla yarı yolda bırakmayız’’ diye. Gün geldi bu ülkenin sınırlarını aştık, dünyanın farklı noktalarına taşıdık sizlerden aldığımız ilhamla yarattığımız eşsiz koleksiyonlarımızı. Ama nereden geldiğimizi hiç unutmadık. Türkiye’de ve dünyada kazandığımız her ödülde, moda sektörüne kattığımız her yenilikte bizi biz yapanın bu söz olduğunu hep hatırladık. Önce Türkiye’nin vazgeçilmez erkek giyim markası olduk, ardından potansiyelimizi doğru değerlendirerek dünyaya açıldık. Kiğılı bugün dünya üzerine yayılmış 300’e yakın noktasına haftada 200.000 adet üzerinde ürün gönderiyorsa, elbette size verdiğimiz sözleri tuttuğumuz içindir.

‘’Peki bu gücün arkasında ne var ?’’ diye soracak olursanız cevabımız kısa ve net: çalışmak, çok çalışmak. İşinizi iyi yaparsanız, her geçen gün ününüz ağızdan ağza yayılır. Bir kurum düşünün ki; Yılın Perakende Kuruluşu, Yılın Teknoloji Uygulaması, Vitrin Tasarım Birincilik Ödülü, Müşteri Hizmetlerinde Üstün Başarı Ödülü, Alışveriş Merkezlerinde En Çok Tercih Edilen Erkek Giyim Markası, İnsana Saygı Ödülü gibi pek çok ödüle sahip olsun ama asla onlarla yetinmesin. Dünya standartlarında üretim yapsa da her gün ar-ge’ye, insan kaynağına ve tasarıma yatırım yapsın. Bir kurum düşünün ki; rekabetin en sert olduğu Çin pazarında dünya moda devleriyle yarışsın ama her gün kendini daha da geliştirmek adına yeniliklere imza atsın. Hep gelişime, hep çeşitliliğe açık olsun. Kiğılı gibi dünya standartlarında bir erkek moda markasıyla yetinmesin, İtalyan kumaşların hakim olduğu Abdullah Kiğılı gibi yepyeni bir marka daha çıkarsın.

Kiğılı, dünyanın moda devlerinden biri olma vizyonuna sahip olan kurumumuzun amiral gemisidir. Satın aldığınız her ürünümüz 1938’den bugüne taşıdığı değerleri kaybetmemiş, dünya piyasalarında rekabet edebilmesi için en yeni teknoloji ve en kaliteli işçilikle üretilmiştir. Kiğılı’nın her yeni koleksiyonu gün geçtikçe büyüyen, gelişen ve yetkinliklerini artıran ekibimizin sizi modanın kalbine götürdüğü bir yolculuktur. Kiğılı olarak amacımız, kısa sürede dünya moda merkezlerinde hak ettiğimiz konuma ulaşıp erkek modası denince akla gelen ilk on küresel markadan biri olmaktır.

İletişim Bilgileri

 • Adres

  Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi Bahçelevler M. Mustafa Parmaksız C.Mğz.N.Gf26/76-77 Y.Mahalle

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.