Çiçekçiler Sivas

Yeşim Çiçek Evi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yeşim Çiçek Evi Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek

Yeşim Çiçek Evi Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Yeşim Çiçek Evi Hakkında

Yeşim Çiçek Evi olarak uzun yıllardır çiçekçilik ve organizasyon sektöründe bilfiil faaliyet gösteriyoruz. Sadece para kazanmak için değil aynı zamanda çok da sevdiğimiz için başladığımız işimizde ilk günkü heyecanımız ile mesleğimizi icra etmeye devam ediyoruz. Klasikleşen kaliteli hizmet anlayışımızdan vazgeçmeden günümüzün estetik anlayışı ve değişen trendleri de her zaman takip ediyoruz.

Yeşim Çiçek Evi Şarkışla gibi Sivas’ın en güzel ilçelerinden birinde merkezi bir konumda bulunuyor. Her daim taze, mevsimlik ve rengârenk çiçeklerimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Günlük çiçek satışlarımız haricinde özel günler için özel aranjmanlarımız ile de biliniyoruz. Düğünler için gelin buketleri üretmek de bu işlerimizden bir tanesi.

Sadece gelin buketi için değil çiçekçiliğe dair her türlü hizmet için de bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Düğün ile ilgili konular özelinde konuşmak gerekirse çiçeğe dair her ihtiyacınızı aynı yerden karşılamanızı tavsiye ederiz. Zira aynı ürün ve kalite ile standardize edilmiş uyumu bu sayede kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Gelin buketinizde ve yaka iğnenizde kullandığımız çiçeklerin tıpatıp aynını gelin arabanızda da kullanabiliriz. Evet, yanlış duymadınız, Yeşim Çiçek Evi olarak gelin arabası süslemesi işini de en iyi şekilde yapıyoruz. Bu konuda da günümüzün trendlerini takip ediyor ve çiftimizin isteğine göre ister gösterişli isterlerse de daha sade bir aranjman ile arabayı düğün konvoyu için hazır hale getiriyoruz. Bu arada diğer çiçek seçimleriniz ile araba çiçekleriniz aynı olmak zorunda da değil, mevsime uygun başka bir çiçeği de bu süslemeler için kullanabiliriz. Gerek renkli bağlamalar gerek ise çiçek seçimleri ile size yakışır bir iş ortaya koyacağımızdan şüpheniz olmasın.

Çiçek konusunda kendinizi profesyonel ellere emanet edin. Bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Şarkışla / Sivas

  • Haritadaki Konumu

    Yeşim Çiçek Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.