Yeşim Çiçek Evi

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Şarkışla, Sivas

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Mekan süslemesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk

Önerilen Firmalar

Sivas Çiçekçilik
15

Merkez

Sivas Çiçekçilik

1 haftadan az
Özel Tasarım
Papatya Çiçek
13

Merkez

Papatya Çiçek

3 hafta
Özel Tasarım
Başak Flower
15

Merkez

Başak Flower

1 hafta
Özel Tasarım

Hakkında

Yeşim Çiçek Evi olarak uzun yıllardır çiçekçilik ve organizasyon sektöründe bilfiil faaliyet gösteriyoruz. Sadece para kazanmak için değil aynı zamanda çok da sevdiğimiz için başladığımız işimizde ilk günkü heyecanımız ile mesleğimizi icra etmeye devam ediyoruz. Klasikleşen kaliteli hizmet anlayışımızdan vazgeçmeden günümüzün estetik anlayışı ve değişen trendleri de her zaman takip ediyoruz.

Yeşim Çiçek Evi Şarkışla gibi Sivas’ın en güzel ilçelerinden birinde merkezi bir konumda bulunuyor. Her daim taze, mevsimlik ve rengârenk çiçeklerimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Günlük çiçek satışlarımız haricinde özel günler için özel aranjmanlarımız ile de biliniyoruz. Düğünler için gelin buketleri üretmek de bu işlerimizden bir tanesi.

Sadece gelin buketi için değil çiçekçiliğe dair her türlü hizmet için de bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Düğün ile ilgili konular özelinde konuşmak gerekirse çiçeğe dair her ihtiyacınızı aynı yerden karşılamanızı tavsiye ederiz. Zira aynı ürün ve kalite ile standardize edilmiş uyumu bu sayede kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Gelin buketinizde ve yaka iğnenizde kullandığımız çiçeklerin tıpatıp aynını gelin arabanızda da kullanabiliriz. Evet, yanlış duymadınız, Yeşim Çiçek Evi olarak gelin arabası süslemesi işini de en iyi şekilde yapıyoruz. Bu konuda da günümüzün trendlerini takip ediyor ve çiftimizin isteğine göre ister gösterişli isterlerse de daha sade bir aranjman ile arabayı düğün konvoyu için hazır hale getiriyoruz. Bu arada diğer çiçek seçimleriniz ile araba çiçekleriniz aynı olmak zorunda da değil, mevsime uygun başka bir çiçeği de bu süslemeler için kullanabiliriz. Gerek renkli bağlamalar gerek ise çiçek seçimleri ile size yakışır bir iş ortaya koyacağımızdan şüpheniz olmasın.

Çiçek konusunda kendinizi profesyonel ellere emanet edin. Bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Abdullah Bey

  • Adres: Şarkışla / Sivas

Yeşim Çiçek Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!