Uğur Çiçek Evi

E-posta Gönder

Uğur Çiçek Evi Genel Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta

Uğur Çiçek Evi Özellikler

Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek

Uğur Çiçek Evi Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi, Düğün çelengi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah hediyesi


Kullandığınız aksesuarlar neler?

Kozalak, Broş, Deniz kabuğu

Uğur Çiçek Evi Hakkında

Düğününüzde salonunuzdaki görünümü en güzel şekilde tamamlayacak ya da gelin arabanızı en iyi şekilde süsleyecek çiçekleri nereden seçeceğiniz konusunda kararsız mı kaldınız?

Gelin size yardımcı olalım! Uğur Çiçek Evi olarak uzun yıllardır çiçekçilik sektöründe yer alıyoruz. Her zaman en taze çiçekleri müşterilerimiz ile en kısa sürede buluşturma kuralına sadık bir şekilde çalışıyoruz. Uğur Çiçek Evi Sivas’ta çiçekçi denince akla ilk gelen isimlerden biri olmamızı sağlayan en önemli etken ise güler yüzlü hizmetlerimiz ve kaliteli ürünlerimiz. Çiçek yetiştiriciliği özen isteyen bir iş. En özel gününüzde mutluluğunuzu sevdikleriniz ile paylaşırken aynı sevgi ile büyümüş çiçeklerin yanınızda olması sizi daha da mutlu edecektir.

Elbette sadece düğün için değil, nikah ve diğer mutlu günlerinizde düzenlediğiniz organizasyonlarınız için de çiçek sağlayabiliyoruz. Düğün salonunuzu süsleyecek çiçekleri seçerken en taze çiçekler arasından tercih yapmak içinizi rahatlatacaktır. Elbette düğününüzü düzenlediğiniz salonda görsel bütünlüğün korunması da oldukça önemli. Bu nedenle düğününüzün konsepti her neyse ona en uygun çiçeklerimizi seçerek size gönderiyoruz.

Sivas’ta aynı gün içinde teslimat yapma imkânına sahibiz. Bu sayede de düğününüze kısa süre bile kalmış olsa en güzel çiçeklere kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Uğur Çiçek Evi’nde düğünler için özel çelenk tasarımları yapıyoruz. Bu tasarımlar arasından ya da kendinize özel bir istekle hayal ettiğiniz çelenge sahip olabilirsiniz. Özellikle üzerinde sonsuzluk işareti ile birlikte hazırladığımız çelenkler mutlu çiftler tarafından en çok tercih edilen çelenklerimizden biri.

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde salonunuzun en güzel görünüme kavuşması için Uğur Çiçek Evi’ni tercih ediyorsanız bize ulaşmak için izlemeniz gereken yollar şunlar. Sayfanın sağ üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Süleyman Çanka (Belediye) Çarşısı No:67 Merkez/Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Uğur Çiçek Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.