Çiçekçiler Sivas

Su Çiçek Organizasyon

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Su Çiçek Organizasyon Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Su Çiçek Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Su Çiçek Organizasyon Hakkında

Su Çiçek Organizasyon ailesi olarak yıllardır doğanın güzelliğini seralarda özenle yetiştirilen çiçeklerle size sunuyoruz...

Şık davetlerinizi çiçeklerle bezeyerek baharı ve doğanın huzurunu gecenize davet ediyoruz... Rengârenk çiçekler usta ellerde özel aranjmanlarla gelin el çiçeğine ve davet alanınızdaki şıklığa, zarafete dönüşüyor.

Davetlerini düzenlemek için mekân tercihi yapan çiftlerin iletişime geçtiği bir diğer adres oluyoruz. Konsept renkleriniz, davet mevsiminiz, tarzınız ve isteklerinize uygun olan çiçekleri belirliyoruz. Çiçeklerin renklerini ve çeşitlerini seçmekle kalmıyor, aşkın sembolü olan farklı çiçeklere ve birlikteliğinizin temsili olan dokunuşlara da yer veriyoruz.

Gelin el çiçeğinizi tasarlarken damat yaka çiçeği, nedime çiçekleri ve damat beyin arkadaşlarının yaka aksesuarlarını da yapıyoruz. Küçük aranjmanlar tercih ediyor, canlı ya da yapay çiçekler kullanıyoruz. Renklendirme ve süslemeler için aksesuar ve kurdeleler gibi farklı alternatifler de var!

Ayrıca gelin damat masası, gelin yolu gibi salonda seçtiğiniz çiçeklerinin tamamının temin edilmesi ve gelin arabası süslemeleri için de yanınızdayız. Hayallerinizdeki geceyi her şeyi ile uyumlu bir görünüme kavuşturan bir ekiple çalışmaktan mutlu olacaksınız. Çünkü gecenin tadını çıkarmanıza etki edecek renkler ve kokularla Sivas gelin çiçeği hizmetlerinin fazlasını sunuyoruz!

Her mevsim ve renk seçeneğine göre değişen alternatifleriyle Su Çiçek Gemerek'te faaliyet gösteriyor! Davetlerinizi taçlandırmaya devam ediyor, hayallerinizdeki düğünü tasarlamanıza da yardım ediyoruz. Dostlarınıza yollayacağınız hediye çiçekleri veya çelenkleri de hazırlıyoruz. Söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınızın tümü için farklı süslemeler yapıyoruz ve çiçeklerle sunduğumuz hizmetlerin yanında organizasyon firması olarak da hizmetinizdeyiz...

Siz de Su Çiçek Organizasyon ekibi ile davetlerinizi renklendirmek isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz. Profesyonel bir ekip ve yüksek kalite standartları ile tercihiniz olacağımıza hiç şüphemiz yok.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Yenidoğan Gemerek/ Sivas

  • Haritadaki Konumu

    Su Çiçek Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.