Çiçekçiler Sivas

Şirin Çiçek

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şirin Çiçek Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Şirin Çiçek Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Gelin buketi

Şirin Çiçek Hakkında

1996 yılında faaliyete başlayan firmamız, memnuniyetinizi önemseyen çalışma prensibiyle yoluna devam ediyor. Çiçeklerinizi en hızlı şekilde size ulaştırmayı ve güvenilir bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Yılların bize verdiğini deneyimle her zaman daha iyisi için emek veriyor, eğitimli ekibimizle özel günlerinizde mutluluğunuza ortak oluyoruz.

Şirin Çiçek Sivas’ta gelinliğinizi en güzel şekilde tamamlayacak çiçekler tasarlıyor. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren isteklerinizi dikkatli bir şekilde anlamakla işe başlıyoruz. Gelinliğinizin modeli, düğün yapacağınız mekânın özellikleri ve özel isteklerinizi dikkate alarak en güzel tasarımlarımızı beğeninize sunuyoruz. Seçim konusunda size yardımcı olacak ekip arkadaşlarımız kararsız olan gelin adaylarımızın yol göstericisi oluyor. Hazır modellerimizden içinize sineni bulamazsanız, özel tasarım çiçek
hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Peki çiçeklerinizi tasarlarken nelere dikkat ediyoruz?

Kullandığımız çiçeklerin taze ve mevsime uygun olmana dikkat ediyor, süslemelerde kullandığımız aksesuarların kaliteli malzemelerden yapılmasına özen gösteriyoruz. Çünkü biliyoruz ki tasarladığımız çiçek sizi yansıtarak kişiliğinizi ve zevklerinizi temsil edecek. Bu yüzden her zaman en mükemmeli üretmek için çabalıyoruz.

Sadece gelin buketi hizmeti vermiyoruz!

İsterseniz düğün mekânınızın süslemelerinde kullanacağınız çiçek ihtiyaçlarınızı, nişan ve söz törenleri için gösterişli çiçekleri, evlilik teklifi için eş adayınıza hediye etmek isteyeceğiniz çiçekleri da bizde temin edebilirsiniz. Özel sipariş sistemimizle dünyanın her yerine gönderim yapabildiğimizi bilmenizi isteriz.

Bizimle iletişime geçmek için ne yapmanız gerekiyor?

Şimdiye kadar birçok çiftin memnuniyetini kazanan firmamızın bir sonraki şanslı çifti neden siz olmayasınız? Hayatınızın en değerli gününde gerçekleştireceğiniz düğününüz için gerekli süslemeleri çiçeklerimiz ile yapmak istiyorsanız bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Heyecanla bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kepenek Cad. Yalçın Apt Altı No: 3

  • Haritadaki Konumu

    Şirin Çiçek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.