Papatya Çiçek

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Merkez, Sivas

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah Hediyesi

Önerilen Firmalar

Sivas Çiçekçilik
15

Merkez

Sivas Çiçekçilik

1 haftadan az
Özel Tasarım
Papatya Çiçek
13

Merkez

Papatya Çiçek

3 hafta
Özel Tasarım
Akay Çiçekçilik
13

Merkez

Akay Çiçekçilik

2 hafta
Özel Tasarım

Hakkında

Hayatımızın birçok yerinde ihtiyaç duyduğumuz, bazen günü kurtarmak için, bazen de sevdiklerimizi mutlu etmek için ilk akla gelen tercih olan çiçek, artık profesyonel bir hizmet sizlere çok daha yakın. Sivas’ta aklınıza gelen her an, her yere rahat bir şekilde ulaştırdığımız çiçeklerimiz ile ne zaman isterseniz yanınızdayız.

Birçok farklı şehre kargo teslimatı sağlayabiliyoruz. Çiçeklerinizi kendi imkânlarınızla taşıyamıyorsanız ya da farklı bir ildeyseniz kaygılanmanıza gerek yok. Planladığınız tarihte elinizde olacak şekilde hızlı ve güvenilir bir hizmet sağlıyoruz. Papatya Çiçekçilik farkını her an hissedeceksiniz.

Papatya Çiçekçilik ile birçok farklı çiçeğe rahatlıkla sahip olabiliyorsunuz. Bu sayede aklınıza gelen her özel anınızda, ya da normal hayatta bizi tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizin doğum günlerinde, yakınlarınızın doğum yaptığı anlarda, mezuniyetlerde, yıl dönümlerinde ve bunun gibi birçok günde yanınızda oluyoruz. Hem görselliğimiz hem de uygun fiyatlarımız ile uğrak adresiniz olacağımızdan eminiz.

Bununla birlikte düğün, söz, nişan mezuniyet gibi büyük organizasyonlarda çelenk yaptırmak isterseniz de sizlere yardımcı oluyoruz. Araba süsü, gelin duvağı, damat yaka çiçeği, kısacası çiçek ihtiyacı olan her organizasyonda Papatya Çiçekçilik hizmetinizde.

Bizimle tanışmak ve çiçeklerimizi yakından görmek isterseniz merkezi bir konumda yer aldığımızı söyleyelim. Papatya Çiçekçilik Sivas’ın birçok yerinden rahat bir şekilde gelebileceğiniz bir lokasyona sahip. Hem özel araçlarınız hem de toplu taşıma araçlarıyla işletmemize gelebiliyor, ulaşım konusunda herhangi bir problem yaşamıyorsunuz. Çiçeklerinizi teslim almak için özel araçlarınızla gelmek isterseniz park konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınızı ve herhangi bir ücret vermeyeceğinizi de belirtelim.

Bu özel günleriniz için doğru bir tercih yaptığınızı söylemek istiyoruz. Hakkımızda detaylı bilgi almak ve Papatya Çiçek fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Mustafa Tüvar

  • Adres: hikmet ışık cad.fatih işhanı altı SİVAS

Papatya Çiçek Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!