Çiçekçiler Sivas

Nil Çiçekçilik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nil Çiçekçilik Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek

Nil Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Nil Çiçekçilik Hakkında

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz Sivas'ta mutlu günleriniz için özel çiçek ve aranjmanlar hazırlıyoruz. Nil Çiçekçilik ailesi olarak başta gelin el çiçeği olmak üzere düğün günü bütün salona baharı taşıyoruz. Nasıl mı? Gelin anlatalım:

Hazırlıklara başlamak için deneyimli ekibimizle kısa süren bir görüşme yapmanız gerekiyor. Yapılan görüşme ile düğün organizasyonlarının konseptini, sizin tarzınızı öğreniyor ve isteklerinizi dinliyoruz. Aldığımız bilgiler ışığında harekete geçiyoruz.

İlk olarak gecenin yıldızları gelin ve damat için konseptinize uygun çiçekler hazırlıyoruz. Kır düğünleriniz için yaz ve bahar çiçeklerini, salon düğünleriniz için gül, orkide gibi her mevsim bulabileceğimiz çiçekleri tercih ediyoruz. Elbette gelin el çiçeğinizde; lavanta, yılbaşı çiçeği, pastel renklerde yapay çiçekler, gül, lale, somon, kuru çiçekler, orkide, ortanca, şakayık gibi pek çok özel çiçeğe yer veriyoruz... Damat yaka çiçeği, nedime bileklikleri, taçları veya sağdıç yaka çiçeklerinde benzer çiçekleri kullanarak fotoğraf çekimlerinde dostlarınızla uyumlu bir görünüm oluşturmanızı sağlıyoruz.

Sonraki aşamada gelin el çiçeği, damat yaka çiçeği ve nedime süslemelerine uygun salon süslemeleri de yapıyoruz. Konuklarınızın masalarında, nikâh masasında, karşılama alanı, gelin yolu sütunları ve taklarda yer alacak rengârenk çiçekleri temin ediyoruz. Organizasyon firmalarının aksine kullandığımız çiçeklerde neredeyse hiçbir sınırlamamız yok diyebiliriz! Seçme şansınız olması aşkınızla bağdaştırdığınız çiçeklerle özel konseptler yaratmanıza da yardımcı oluyor. Masa çiçeği şeklinde tasarlanan aranjmanların yanı sıra şık vazolarda, özel kutularda ya da ferforje modellerde ayaklı çiçek süslemelerimiz var.

Bütün bunların yanında Nil Çiçekçilik Sivas’ta evlenecek olan çiftler için gelin arabası süslemesi ve çelenk de dâhil; söz, nişan, kına ve düğün törenlerinde kullanılacak bütün çiçek ve aranjmanları sağlıyor! Üstelik sunduğumuz hizmetleri çok kısa bir süre içerisinde temin ediyoruz. Hayalini kurduğunuz özel anları çiçeklerle taçlandırıyoruz.

Siz de Sivas düğün çiçekleri için bir çözüm ortağı arıyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan Nil Çiçekçilik iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Cami-i Kebir Mah. Hoca Ahmet Yasevi Cad. No: 24/2B Merkez/ Sivas

  • Haritadaki Konumu

    Nil Çiçekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.