Çiçekçiler Sivas

Başak Flower

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Başak Flower Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek

Başak Flower Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Başak Flower Hakkında

Severek yaptığımız işimiz çiçekçiliği Sivas çapında müşterilerimize hizmet vererek en iyi şekilde icra ediyoruz. Başak Flowers olarak ister canlı ister yapay isterseniz de ikisinin karışımında elde edilen harikulade aranjmanlar yapabiliyoruz. Önemli olan sizin yani çiçeği burnunda çiftimizin zevki ve kararı. Bu kararı verdikten sonra gerisini bize gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. Eğer tam olarak ne istediğinizi bilmiyor ve kendinizi de pek karar verebilecek gibi hissetmiyorsanız hiç endişe etmeyin. Zaten düğün telaşı sırasında birçok detay ile en ince ayrıntısına kadar ilgilendiniz. Bırakın bu konuyu da biz üstlenelim ve deneyimli olduğumuz konuda size profesyonel bir bakış açısı ile yardım edelim.

Gelin buketiniz için mevsimin en güzel kokan taze çiçeklerini kullanabileceğimiz gibi bozulmama garantisi veren ve en az gerçekleri kadar güzel görünen taşıması daha kolay aranjmanlar yapabiliriz. Daha önceki deneyimlerimize göre rahatlıkla söyleyebiliriz ki bu konuda gerçekten iyiyiz çünkü çiftlerimizden hep güzel geri dönüşler alıyoruz.

Üstelik buketinizi hazırladıktan sonra onunla birebir uyum gösterecek damadımız için de bir yaka çiçeği yapmayı da ihmal etmiyoruz. Bunu buketinizin çok daha minik ve sade bir versiyonu olarak düşünebilirsiniz. Detaylarda saklı işimizin inceliğini gösteren nadide şeylerden bir tanesi de bu ve Başak Flower olarak en iyi şekilde yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Çiçeğe dair her şeyi bizde bulabilirsiniz. Eğer tam bir uyum sağlamak ve maliyetinizi de aynı oranda düşünmek isterseniz gelin arabanızın süslemesini de biz yapabiliriz. Çiçek işlemlerinizin tamamını biz üstleneceğimiz için de fazladan masraf yapmak durumunda kalmazsınız. İsterseniz sade isterseniz de görece daha gösterişli bir gelin arabası için kendinizi bize emanet edebilirsiniz.

Sivas Başak Çiçekçilik ile iletişime geçmek için sayfanın yan tarafında bulunan formu kolayca kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Mehmet Paşa Mh. Saraybosna Cad. Necatibey Apt. Altı, Merkez / Sivas

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.