Zuhal Organizasyon ve Çiçekçilik

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Milas, Muğla

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellik

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah Hediyesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Kozalak, Broş, Deniz Yıldızı, Deniz Kabuğu

Önerilen Firmalar

Tutku Çiçek & Davet Organizasyon
51

Marmaris

Tutku Çiçek & Davet Organizasyon

18 yıllık iş tecrübesi ve sektörel duyarlılığı kendisine misyon edinmiş ola...

Gözde Çiçekçilik
11

Bodrum

Gözde Çiçekçilik

hertürde yapay & canlı çiçek ve çiçek torfu satışbüket, çelenk ve arajman y...

Açelya Çiçekçilik
10

Bodrum

Açelya Çiçekçilik

Düğün, davet ve organizasyonlarınızda gelin el çiçeğinden damat yaka çiçeği...

Hakkında

Düğün gününüzde elinizden ayırmayacağınız aksesuarınız olan gelin çiçeğinizi size özel tasarlıyoruz. Zuhal Organizasyon ve Çiçekçilik olarak uzun yıllardır çiçekçilik sektöründeyiz. Muğla Milas’ta hizmet vererek gelin çiçeğinden başlayarak araba süslemesine kadar çiftlerimizin özel günlerini süslüyoruz. Çiçekçilik dışında düğün organizasyonu yapıyor çiftlerin unutamayacağı eğlenceler düzenliyoruz. Ayrıca 25 yıldır fotoğrafçılık alanındaki tecrübemizle düğün hikayesi, save the date ve daha birçok çekimler gerçekleştirerek yıllar geçse de akıllardan silinmeyen pozlar yakalıyoruz.

Gelinlerimiz çiçeklerini seçerken onlara öneriler sunuyoruz. Gelinlik tarzı sade ise hareketli ve renkli bir buket, gelinliği güpürlü ve hareketli ise daha sade buketleri öneriyoruz. Çiçeğinizin taze, doğal görünüp güzel kokması için mevsim çiçeklerinden seçerek tasarımıza başlıyoruz. Ayrıca damat yaka çiçeğini seçtiğiniz buketten bir parça ile tasarlayarak ikinizin arasında bütünlük yaratıyoruz. Tasarımlarımızda kozalak, deniz yıldızı, deniz kabuğu gibi aksesuarlar kullanarak doğal bir hava yaratmaya çalışıyoruz.

Gelin buketiniz dışında düğün organizasyonlarınızda mekanınızı süslüyor masalara sizinle seçtiğimiz canlı ve yapay çiçeklerimizle renk katıyoruz. Nikahınızda sevdiklerinize hediye edebileceğiniz nikah hediyeleri hazırlıyor kız isteme merasimi ve evlilik teklifleri için özel tasarlanmış çiçeklerimizi size sunuyoruz. Ayrıca araba süslemesi ve düğün çelengi hizmetimiz de bulunmaktadır.

Zuhal Organizasyon ve Çiçekçilik olarak özel günlerinizi renklendirerek zarif ve doğal görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Gelinliğiniz kadar önem taşıyan gelin çiçeğinizin size uygun tasarlanmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek bizi ziyaret edebilirsiniz. Tasarımlarımızı 1 haftadan az bir sürede teslim ediyoruz. Yandaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Murat Ekin

  • Adres: MilasYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.