Çiçekçiler Muğla

Zuhal Organizasyon ve Çiçekçilik

  • Teslim Süresi
    1 haftadan az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Zuhal Organizasyon ve Çiçekçilik Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Zuhal Organizasyon ve Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah hediyesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk, Kozalak, Broş, Deniz yıldızı, Deniz kabuğu

Zuhal Organizasyon ve Çiçekçilik Hakkında

Düğün gününüzde elinizden ayırmayacağınız aksesuarınız olan gelin çiçeğinizi size özel tasarlıyoruz. Zuhal Organizasyon ve Çiçekçilik olarak uzun yıllardır çiçekçilik sektöründeyiz. Muğla Milas’ta hizmet vererek gelin çiçeğinden başlayarak araba süslemesine kadar çiftlerimizin özel günlerini süslüyoruz. Çiçekçilik dışında düğün organizasyonu yapıyor çiftlerin unutamayacağı eğlenceler düzenliyoruz. Ayrıca 25 yıldır fotoğrafçılık alanındaki tecrübemizle düğün hikayesi, save the date ve daha birçok çekimler gerçekleştirerek yıllar geçse de akıllardan silinmeyen pozlar yakalıyoruz.

Gelinlerimiz çiçeklerini seçerken onlara öneriler sunuyoruz. Gelinlik tarzı sade ise hareketli ve renkli bir buket, gelinliği güpürlü ve hareketli ise daha sade buketleri öneriyoruz. Çiçeğinizin taze, doğal görünüp güzel kokması için mevsim çiçeklerinden seçerek tasarımıza başlıyoruz. Ayrıca damat yaka çiçeğini seçtiğiniz buketten bir parça ile tasarlayarak ikinizin arasında bütünlük yaratıyoruz. Tasarımlarımızda kozalak, deniz yıldızı, deniz kabuğu gibi aksesuarlar kullanarak doğal bir hava yaratmaya çalışıyoruz.

Gelin buketiniz dışında düğün organizasyonlarınızda mekanınızı süslüyor masalara sizinle seçtiğimiz canlı ve yapay çiçeklerimizle renk katıyoruz. Nikahınızda sevdiklerinize hediye edebileceğiniz nikah hediyeleri hazırlıyor kız isteme merasimi ve evlilik teklifleri için özel tasarlanmış çiçeklerimizi size sunuyoruz. Ayrıca araba süslemesi ve düğün çelengi hizmetimiz de bulunmaktadır.

Zuhal Organizasyon ve Çiçekçilik olarak özel günlerinizi renklendirerek zarif ve doğal görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Gelinliğiniz kadar önem taşıyan gelin çiçeğinizin size uygun tasarlanmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek bizi ziyaret edebilirsiniz. Tasarımlarımızı 1 haftadan az bir sürede teslim ediyoruz. Yandaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Milas

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.