Tutku Çiçek & Davet Organizasyon

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Marmaris, Muğla

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah Hediyesi

Önerilen Firmalar

Tutku Çiçek & Davet Organizasyon
13

Marmaris

Tutku Çiçek & Davet Organizasyon

1 haftadan az
Özel Tasarım

Milas

Sodra Çiçek Evi

İnci Çiçek Evi
6

Bodrum

İnci Çiçek Evi

Hakkında

Harika kutlamalarda mis gibi kokular, rengarenk çiçekler olsun istiyorsanız bizimle çalışmalısınız. Muğla çiçekçileri arasında yer aldığımız Tutku Çiçek & Davet Organizasyon olarak sizin de mutlu anlarınıza güzellik katmak için buradayız.

15 yılı aşkın bir iş tecrübesi ile hizmet veriyoruz. Önceliğimiz her zaman sizi memnun ve mutlu etmek. Bunun için çok çalışıyor ve alanında uzman kişilerle birlikte hizmet veriyoruz. Sektörel duyarlılığı kendimize misyon edinerek çalışıyoruz. Tutku Düğün Davet Organizasyon ve Peyzaj olarak size pek çok alanda yardımcı oluyoruz. Başarılarımızı, kaliteli hizmetimizi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Çiçekçilik ve organizasyon sektöründe “Başarının temeli yenilikleri takip etmektir.” ilkesi ile hareket ediyoruz. Her türlü sistem, alt yapı ve kurumsal değişimleri bünyemizde barındırıyoruz. Her zaman son teknoloji ve kaliteli ekip ile ekipmanlar kullanıyoruz. Çalışmalarımızı planlı bir şekilde uygulamaktayız. Size birlikte yaptığımız planlarda da bunu hissettirmeye özen gösteriyoruz. Özel anların çok kıymetli olduğunun ve ömürde sadece bir kez yaşandığının farkındayız. Bunun için de özel anlarınızda yanınızda olmak sizinle buluşmak istiyoruz. Tutku Düğün Davet hizmetleri bünyesinde organizasyon, çiçekçilik, peyzaj ve cateringe hizmetleri sunuyoruz. Kısacası bir organizasyonda ve davette aradığınız pek çok şeyi size sağlıyoruz.

Nasıl bir çiçek modeli istediğinizi, çiçeği kullanım amaçlarınızı ayrıntılı olarak öğrendikten sonra tarzınız doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Modellerimizi gösteriyor, süsleme stillerimizden ve kullandığımız malzemelere kadar bilgi veriyoruz. Beğenileriniz ve onayınız doğrultusunda istediğiniz çalışmayı başarıyla yapıyoruz.

Siz de Tutku Çiçek & Davet Organizasyon’un değerli çiftlerinden biri olmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yanda bulunan formu doldurarak bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda bir araya gelmeyi diliyoruz.

İletişim

Ferhat Duztaslik

  • Adres: Adnan Menderes Caddesi No:80 Armutalan/Marmaris Mugla Turkey

Tutku Çiçek & Davet Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!