Lale Çiçekçilik

E-posta Gönder

Lale Çiçekçilik Genel Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az

Lale Çiçekçilik Özellikler

Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek

Lale Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi


Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk, Kozalak, Deniz yıldızı, Deniz kabuğu

Lale Çiçekçilik Hakkında

Kaliteli hizmet anlayışı ile aşkla baktığımız işimize çok uzun yıllardır ilk günkü heyecanımız ile devam ediyoruz. Çiçekçilik sektöründe çalışma şeklimiz ve başarılı faaliyetlerimiz sayesinde kendimize iyi bir yer edindik. Doğanşehir Lale Çiçekçilik olarak Malatya çapında biliniyor ve çokça tercih ediliyoruz. Lojistik anlamda yaptığımız yatırımlar sayesinde harikulade bir ulaşım ağı kurduk. Uzaktan sipariş sistemi ile de çalışabiliyor ve çok hızlı bir şekilde teslimat imkânı sunuyoruz.

Yerel Çiçekçiler Derneği üyesi bir firma olarak işimizi iyi ve doğru yapmanın yollarını her zaman arıyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyor ve her geçen gün hizmetlerimize bir yenisini ekliyoruz. Bu minvalde rahatlıkla söyleyebiliriz ki bir çiçekçiden beklenen hizmetlerin tamamını verebildiğimiz gibi aynı zamanda beklentilerin de üzerine çıkabiliyoruz.

Düğünler bizim için vazgeçilmez organizasyonlar ve bu tarz etkinliklerde gerekli tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Örneğin; gelin buketinizi en sevdiğiniz çiçekler ile düğününüzün konseptine uygun şekilde aranje edebiliriz. Buketle aynı görünüme sahip çok daha minimal bir versiyonunu ise damat yaka çiçeği olarak yapabiliriz. Ayrıca gelin araba süslemesi hizmetimizin de var olduğunu düşünürseniz her şey birbiri ile müthiş bir uyum içerisinde size özel olarak hazırlanabilir. Araç süslemesinde dileğinize göre canlı veya yapay çiçek kullanabiliyoruz.

Son derece sistematik bir şekilde profesyonelce çalışıyoruz. Sunduğumuz her hizmet detaylı şekilde belirli ve standardize şekilde ücretli. Yani uzun uğraşlar sonucu oturup düzenlediğimiz her şey belirli bir kurala ve pahaya göre sınıflandırıldı. Bu sayede müşterilerimize ölçülü ve rahat bir alışveriş imkânı sunuyoruz. Herkes neyi nasıl alırsa ne kadar ödemesi gerektiğini biliyor ve bu sayede bütçesini daha rahat ayarlıyor.

Doğanşehir Çiçekçisi olarak bizi tercih etmeyi düşündüğünüz takdirde yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yeni mah. Cumhuriyet Cad. No:23 Doğanşehir / Malatya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Lale Çiçekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.