Çiçekçiler Malatya

İstanbul Çiçekçilik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İstanbul Çiçekçilik Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek

İstanbul Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

İstanbul Çiçekçilik Hakkında

Düğününüzde gecenin yıldızı sizsiniz! Bu yüzden şıklığınızı ve zarafetinizi çiçeklerle süslemek için İstanbul Çiçekçilik Malatya’da sizi bekliyor.

Bahar kokuları eşliğinde bir gece ve size özel aranjmanlarla süsleme için biz hazırız! Profesyonel ekibimizin zevk sahibi süsleme tekniklerinden memnun kalacaksınız. Elbette bu konuda kararı yalnız başımıza vermiyoruz. Çiçekleri seçmek ve aranjmanlar hakkında detaylardan bahsetmek için öncesinde görüşmeler düzenliyoruz. Düğün mekânına, tarzınıza ve konseptinize uygun olacak çiçekler konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz. Mevsim çiçeklerini seçiyor, kokularına ve çeşitlerine göre karar vermenize yardımcı oluyoruz. Üstelik çiçeklerin anlamlarına inananlardansanız, tercihlerinizi bu yönde de yapabilirsiniz…

Alınan kararların ardından gelin el çiçeğinizi ve damat yaka çiçeğinizi tasarlamak ilk önceliğimiz oluyor. Rengârenk bir buket mi tercih edersiniz? Yolsa pastel renkler, mat renkler mi istersiniz? Karar vermekte zorlanmamanız için profesyonel ekibimiz yanınızda. Jüt iplerle, kurdeleler, kuru çiçekler ve aksesuarlarla bezenmiş bir el çiçeği hazırlayabiliyoruz. Eminiz ki düğün sonunda çiçeğinizi arkadaşlarınıza atarken zorlanacaksınız!

Mekân ve araba süslemeleri için de hizmetinizdeyiz. İstanbul Çiçekçilik ekibi olarak tarzınıza uygun ve bir örnek olacak çalışmaları davetli masaları, nikâh töreni platformu, gelin arabasında da yapıyoruz. Çiçeklerin rengini isteğinize, konseptinize göre seçmenin yanında arabanın rengini bile inceliyoruz.

Üstelik yalnızca düğün günü değil öncesinde de yanınızdayız. İsteme çiçeği, evlilik teklifi aranjmanları, özel hediyeleriniz ve çelenk için de alternatifler sunuyoruz. Gelin hanım ve dostları için çiçekler ve kurdelelerle aksesuarlar da yapıyoruz! Doğanın sunduğu güzellikleri, binbir renk ve çeşitle size sunuyor, terrariumlarımızı da incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Malatya’nın her yerine en hızlı şekilde ulaşıyor, özel günleri çiçeklerle taçlandırıyoruz…

Şimdi ise sıra siz de! Malatya düğün çiçekleriniz için bilgileri kullanabilir veya İstanbul Çiçekçilik iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Karakavak Mah. 4. Sok. 1. Arkası No: 17 Yeşilyurt/ Malatya

  • Haritadaki Konumu

    İstanbul Çiçekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.