Çiçekçiler Malatya

Gözde Çiçekçilik

  • Teslim Süresi
    1 haftadan az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Gözde Çiçekçilik Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek

Gözde Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk, Kozalak

Gözde Çiçekçilik Hakkında

Gözde Çiçekçilik olarak uzun yıllardır verdiğimiz hizmetler ile Malatya’nın çiçekçilik sektörüne katkıda bulunuyoruz. İşimizi çok severek yapmamızdan ötürü çokça tercih ediliyor ve her yıl daha da büyüterek hedef kitlemizi artırıyoruz. Eğer nerede olduğumuzu merak ediyorsanız bizi Malatya merkezde, Battalgazi ilçesinin Şifa Mahallesi’nde bulabilirsiniz. Özel araçlar veya toplu taşıma ile buraya rahatlıkla gelinebiliyor.

Malatya gelin buketi denince akla biz geliyoruz çünkü bu işi gerçekten iyi yapıyoruz. Evlilik telaşında olan çiftlerimizi çok iyi anlıyoruz ve biraz olsun onları rahatlatmak için elimizden geleni yapıyoruz. Onlara fazla iş bırakmadan isteklerini hallediyor ve memnuniyetle uğurluyoruz.

Gelinlerimizin buketleri için mevsimine uygun olarak her çeşitten çiçeği kullanabiliyoruz. Çiftimizin zevkine ve belirledikleri konsepte göre yaptıkları seçim sonucunda buketlerimizi hazırlıyoruz. Aşkın sembolü kırmızı güller, masumiyetin sembolü beyaz zambaklar, şahsına münhasır şıklıktaki mor sümbüller ve daha nicesi. Yılların deneyimli çiçekçileri olarak size buketiniz için önerilerde bulunabilir, ihtiyaç duyduğunuz yönlendirmeleri de yapabiliriz. Üstelik tek bir çiçeği kullanma zorunda da değiliz. Birbiri ile harikulade bir uyum gösteren çiçekleri bir araya getirerek size özel harika bir aranjman da yapabiliriz.

Gelin buketleri haricinde Malatya gelin arabası süsleme işini de yapıyoruz. Eğer buket ile aracınızın uyumlu olmasını isterseniz aynı çiçekleri kullanabiliriz. Tabii bu sadece isteğinize bağlı bir şey. Üstelik çiçeksiz bile arabanızı dilediğiniz renklerdeki bağlamlar ile sade bir şekilde süsleyebiliriz.

Düğünler için buketler haricinde; kız isteme törenleri, doğum günü kutlaması, evlilik teklifi, yıl dönümü, sevgililer günü ve benzeri özel günler için de aranjmanlar hazırlıyoruz. Üstelik mekân süslemeleri için çok sayıda çiçek siparişleri alabiliyor, doğum odası süsleyebiliyor ve üzeri yazılı çelenkler de hazırlayabiliyoruz.

Bize ulaşmak ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için sağdaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Sıtmapınarı, Şifa Mahallesi, Battalgazi / Malatya

  • Haritadaki Konumu

    Gözde Çiçekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.