Gönül Bahçem Çiçekçilik

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

Yeşilyurt, Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Önerilen Firmalar

Çiçekçi Doğan
15

Merkez

Çiçekçi Doğan

4 hafta
Özel Tasarım
İstanbul Çiçekçilik
15

Yeşilyurt

İstanbul Çiçekçilik

1 haftadan az
Özel Tasarım
Şeker Bahçesi Çiçekçilik
15

Battalgazi

Şeker Bahçesi Çiçekçilik

1 haftadan az
Özel Tasarım

Hakkında

Birbirinden eşsiz güzellikte tasarıma sahip çiçeklerin olduğu bir yer arıyorsanız Gönül Bahçem Çiçekçilik tam da aradığınız yer olabilir.

Uzun yıllardır Gönül Bahçem Çiçekçilik Malatya’da hizmet veriyor. Çok farklı tasarımlara sahip olan Gönül Bahçem’de istediğiniz tarz ve renkte bitki çeşitleri bulabiliyorsunuz. İsterseniz gelin buketi tasarımınızı, salon dekorunuzu ya da gelin arabası süslemelerinizi de yapabiliyoruz. Cam içerisinde hazırlamış olduğumuz güllerle de salon dekorlarınızı yapabilirsiniz. Talebinize bağlı olarak oluşturduğumuz aranjmanlarla ihtiyacınız olanı sizin için sağlıyoruz. Eğer dilerseniz nişan, kına, nikâh gibi etkinliklerde dağıtılan nikâh hediyesi bitkilerini de üzerinde sizin için özel tasarlanmış kağıtlarla hazırlayarak farklı bir konsept oluşturabiliyoruz. Çelenk yapımı ve teslimini de sağlayarak bir çiçekçilik mağazasında aradığınız her şeyi bulabileceğinizi söylesek abartmış olmayız.

Önceden bizimle irtibata geçerek isteklerinizi iletebilirsiniz. Böylelikle sizinle iş birliği içerisinde ortak kararlar veriyoruz. Tek yapmanız gereken bize önceden ulaşmak olduğunu mutlaka belirtelim. Hoş kokular eşliğinde, istediğin renkte bir düğün konsepti oluşturmak için bitki ve çiçeklerden oluşan buketlerden daha güzel ne olabilir ki!

Estetik görünümü, organizasyonunuzun içeriğiyle birleştirdiğinizde ortaya farklı bir atmosferin çıktığını pek çok çiftimizin kutlamalarında şahit oluyoruz. Eğer siz de işini iyi yapan bir çiçekçi mağazasıyla çalışmak ve kaliteli ürünlere sahip olmak isterseniz sizinle de tanışmayı çok isteriz. Mutluluğun katlanarak artması ve paylaşarak çoğalması diliyoruz.

Sizin de düğün, kına, nişan, sünnet, davet gibi organizasyonlarınızda hem tasarımı güzel hem de kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla bulabileceğiniz yer Gönül Bahçem Çiçekçilik! Gönül Bahçem Çiçekçilik hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat tekliflerini öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir biçimde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Ömer Bey

  • Adres: Malatya Yeşilyurt

Gönül Bahçem Çiçekçilik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!