Çiçekçim

E-posta Gönder

Çiçekçim Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Çiçekçim Sık Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah hediyesi


Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk, Kozalak, Broş, Deniz yıldızı, Deniz kabuğu

Çiçekçim Hakkında

Evleneceksiniz ve düğününüz için profesyonel bir çiçekçiye ihtiyacınız var. Malatya Çiçekçim olarak en mutlu olduğunuz bugünlerde yanınızda olmak için hazırız. Aklınıza gelen her süsleme ve çiçek hizmeti için yardımcı oluyor, mutluluğunuzu arttırıyoruz. İmkânlarımızdan kısaca bahsetmek ve sizi nasıl mutlu edeceğimiz hakkında kısa birkaç bilgi vermek istiyoruz.

Malatya Çiçekçim’de birçok farklı çiçek modelini bulabiliyorsunuz. Bu sayede bizi sadece özel günlerinizde değil gündelik hayatta ve canınız istediğiniz her anda tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizin doğum günlerinde, mezuniyetlerde, yıl dönümlerinde, yakınlarınız doğumlarında kısacası istediğiniz her anda yanınızda oluyoruz. Uygun fiyatlarımız sayesinde de çiçek almak istediğiniz zaman aklınıza biz geleceğiz.

Aynı zamanda söz ve nişan, düğün, mezuniyet, sünnet gibi büyük etkinliklerde çelenk yaptırmak isterseniz de bizi tercih edebiliyorsunuz. Araba süslemesi, damat yaka çiçeği, gelin duvağı gibi hizmetleri de sağlıyor, kısacası aklınıza gelen her anda misafirlerimizin taleplerini karşılıyoruz. Bu hizmetleri 1 haftadan az bir süre içinde gerçekleştiriyoruz. Hizmette hıza çok önem veriyoruz. Bu yüzden önceden iletişime geçtiğimizde vadettiğimiz tarihte çalışmalarımızı tamamlayacağımıza emin olabilirsiniz.

İşletmemizde şehir dışına çiçek gönderimi gerçekleştirebiliyoruz. Türkiye’nin birçok yerine sağladığımız bu imkân ile organizasyonunuzu çiçeklerimizle süsleyebilirsiniz. Planladığınız tarihte elinizde olacak şekilde güvenilir ve hızlı bir hizmet sağlayacağımızdan eminiz. Bizi tercih etmenin farkını her an hissedeceksiniz.

Çiçeklerinizde isteğiniz doğrultusunda inci boncuk, deniz kabuğu, kozalak ve deniz boncuğu gibi aksesuarlar da kullanabiliyor, güzel bir görsele imza atabiliyoruz. Müşterilerimizin isteklerini ön planda tutuyor ve memnuniyetinizi sağlamak için çalışıyoruz.

En özel günlerinizi çiçeklerimiz gibi rengarenk geçirmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir ve bizi tercih edebilirsiniz. Gelin, Malatya Çiçekçim ile mutluluğa giden yolunuzu rengarenk yapalım!

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Fırat, Hastane Cd., 44320 Battalgazi/Malatya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çiçekçim Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.