Çiçekçi Doğan

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Merkez, Malatya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, isteklerine uygun 5 çiçekçiden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellik

  • Özellikler Özel Tasarım, Yapay Çiçek

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Düğün çelengi, Masa süslemesi, Damat yaka çiçeği, Gelin buketi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Broş, Kozalak, Deniz Yıldızı, Deniz Kabuğu

Önerilen Firmalar

Orkide Çiçekçilik
20

Merkez

Orkide Çiçekçilik

Davetlerinizi renklendiren Orkide Çiçekçilik olarak yılların tecrübesi ile ...

Çiçekçi Şeref
16

Yeşilyurt

Çiçekçi Şeref

Türkiye’nin dört bir yanından ulaşıp kaliteli hizmet alacağınız Çiçekçi Şer...

Burcu Çiçekçilik
15

Merkez

Burcu Çiçekçilik

Gelin hanımların gelinlikleri kadar önem verdikleri aksesuar şüphesiz ki ge...

Hakkında

Malatya’da 1972 yılında faaliyete başlayan Çiçekçi Doğan ailesi olarak, özel günlerinizi taçlandıran çiçeklerle hediyelerinizi tasarlıyoruz! Gelin el çiçeğinizi, damat yaka çiçeğinizi ve pek çok unutulmaz aranjmanı sizin için özel olacak şekle dönüştürüyoruz. Nasıl mı? Gelin anlatalım:

Asla eskimeyecek ve unutulmayacak bir armağan olarak gördüğümüz çiçeklerin çok değerli anlamlar taşıdığına inanıyoruz. Çiçeklerin dili ile aşkınızı taçlandırıyoruz. Mesela; kırmızı gül yeni bir geleceği, beyaz lale saflığı ve temizliği, lilyum güveni, pembe glayör zarafeti, çan çiçeği aşka olan sadaketi, çingülü ve çuha çiçeği hediye edilenin “güzelliğini” temsil ediyor… Bu yüzden çiçek seçimini yaparken sizi tanımayı ve buna uygun seçimler yapmayı tercih ediyoruz. Aynı zamanda renkler de pek çok anlamı içinde barındırıyor…

Gelin el çiçeği ve damat yaka çiçeğinizi tasarlarken düğün mekânı ve konseptinize de uygun seçimler yapıyoruz. Mevsim çiçekleriyle taze kokular sunuyor, gün boyu yakınınızda olacak çiçeklerle huzuru ve dinginliği de bahşediyoruz, çiftlerimize! Kurduğunuz hayal gerçekleşirken gelin ve damadın şıklığını tamamlayan çiçeklerle benzersiz bir görüntüye ulaşmanızı hedefliyoruz.

Ayrıca sevdiklerinize vereceğiniz hediyeler ve gelin el çiçeğiniz kadar büyük bir özenle; gelin arabanızı ve masalarınızı da süsleyebiliyoruz. Masa süslemeleri için aranjmanları tamamlanan yapay çiçekler ve aksesuarları temin edebiliyoruz. Maddi planlamanıza uygunsa canlı masa çiçekleri veya terrariumları da tercih edebileceğinizi belirtmek isteriz! Konseptinize uygun cam vazolar içerisindeki çiçekler renk renk çeşit çeşit görünüşlerle, bulunduğunuz ortam açık da olsa kapalı da olsa baharı davet edecek gecenize!

Siz de Malatya çiçek firmaları arasında bizi tercih ediyorsanız, özel günlerinizde en şık aranjmanları tasarlamak için bir ân önce hazırlıklara başlamalıyız! Evlilik teklifi, kız isteme, söz, nişan ve düğünleriniz için biz hazırız…

Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya Malatya Çiçekçi Doğan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Ali Rıza Fırat

  • Adres: İnönü Cad. No: 49 Merkez/ Malatya

Çiçekçi Doğan Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.