Çiçekçiler Malatya

Çiçekçi Doğan

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çiçekçi Doğan Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek

Çiçekçi Doğan Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Çiçekçi Doğan Hakkında

Malatya’da 1972 yılında faaliyete başlayan Çiçekçi Doğan ailesi olarak, özel günlerinizi taçlandıran çiçeklerle hediyelerinizi tasarlıyoruz! Gelin el çiçeğinizi, damat yaka çiçeğinizi ve pek çok unutulmaz aranjmanı sizin için özel olacak şekle dönüştürüyoruz. Nasıl mı? Gelin anlatalım:

Asla eskimeyecek ve unutulmayacak bir armağan olarak gördüğümüz çiçeklerin çok değerli anlamlar taşıdığına inanıyoruz. Çiçeklerin dili ile aşkınızı taçlandırıyoruz. Mesela; kırmızı gül yeni bir geleceği, beyaz lale saflığı ve temizliği, lilyum güveni, pembe glayör zarafeti, çan çiçeği aşka olan sadaketi, çingülü ve çuha çiçeği hediye edilenin “güzelliğini” temsil ediyor… Bu yüzden çiçek seçimini yaparken sizi tanımayı ve buna uygun seçimler yapmayı tercih ediyoruz. Aynı zamanda renkler de pek çok anlamı içinde barındırıyor…

Gelin el çiçeği ve damat yaka çiçeğinizi tasarlarken düğün mekânı ve konseptinize de uygun seçimler yapıyoruz. Mevsim çiçekleriyle taze kokular sunuyor, gün boyu yakınınızda olacak çiçeklerle huzuru ve dinginliği de bahşediyoruz, çiftlerimize! Kurduğunuz hayal gerçekleşirken gelin ve damadın şıklığını tamamlayan çiçeklerle benzersiz bir görüntüye ulaşmanızı hedefliyoruz.

Ayrıca sevdiklerinize vereceğiniz hediyeler ve gelin el çiçeğiniz kadar büyük bir özenle; gelin arabanızı ve masalarınızı da süsleyebiliyoruz. Masa süslemeleri için aranjmanları tamamlanan yapay çiçekler ve aksesuarları temin edebiliyoruz. Maddi planlamanıza uygunsa canlı masa çiçekleri veya terrariumları da tercih edebileceğinizi belirtmek isteriz! Konseptinize uygun cam vazolar içerisindeki çiçekler renk renk çeşit çeşit görünüşlerle, bulunduğunuz ortam açık da olsa kapalı da olsa baharı davet edecek gecenize!

Siz de Malatya çiçek firmaları arasında bizi tercih ediyorsanız, özel günlerinizde en şık aranjmanları tasarlamak için bir ân önce hazırlıklara başlamalıyız! Evlilik teklifi, kız isteme, söz, nişan ve düğünleriniz için biz hazırız…

Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya Malatya Çiçekçi Doğan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    İnönü Cad. No: 49 Merkez/ Malatya

  • Haritadaki Konumu

    Çiçekçi Doğan Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.