Burcu Çiçekçilik

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Merkez, Malatya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellik

  • Özel Tasarım
  • Yapay Çiçek
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Damat yaka çiçeği, Gelin buketi, Mekan süslemesi, Masa süslemesi, Düğün çelengi, Araç süslemesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk

Hakkında

Gelin hanımların gelinlikleri kadar önem verdikleri aksesuar şüphesiz ki gelin el çiçeğidir! Burcu Çiçekçilik Malatya’da uzun yıllardır çiçekçilik hizmet veriyoruz. Mevsim çiçekleri ve özel aranjmanlarla yaptığımız çalışmalarımız var. Dilerseniz, bunlar hakkında önemli detaylara değinelim:

İşinde özveriyle çalışan bir ekibe sahibiz! Her zaman mutluluğu önemseyen bir ekibiz. Sizin de mutluluğunuzun artması için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Bu yüzden tüm detaylarla tek tek ilgileniyor ve isteklerinize uygun olacak çalışmalarda renk renk çeşit çeşit çiçekler kullanıyoruz. Burcu Çiçekçilik olarak öncelikle sizinle gelinlik modeliniz hakkında konuşuyoruz. Aldığımız bilgiler doğrultusunda size gelin el çiçeği seçenekleri sunuyoruz. Hazırlanan buketlerin süslemelerinin hangi renk olacağı ya da hangi çiçekleri kullanmamızı istediğinizi önceden belirleyebileceğiniz gibi kararı bize de bırakabilirsiniz.

Sadece gelin çiçeği değil aynı zamanda düğün alanınızın düzenlemesi için de çiçekler tercih edebilirsiniz. Düğün salonunda bulunan masaların üzerini hangi çiçeklerle süsleyeceğinize karar verdiyseniz gerisini Burcu Çiçekçilik ailesine bırakın! Hoş kokular eşliğinde, harika bir görünümü kim istemez ki… Hazırlamış olduğumuz ürünleri isterseniz teslim alabilirsiniz ancak vaktiniz uygun değilse sizin için bekleterek müsait olduğunuzda almanız için dükkanımızda saklıyoruz. Mutlu bir birlikteliğe başlarken söz ve nişanlarınızda, kız isteme, kına gecesi veya evlilik tekliflerinde de bizi tercih edebilirsiniz. Özel bir çiçek aranjmanı ile sevdiklerinize zarif hediyeler vermeyi ihmal etmeyin. Dilerseniz, dostlarınızın unutulmaz anlarına kutlama çiçekleri ve çelenk de gönderebilirsiniz.

Gelinliğinizle beraber taşıyacağınız el buketinizin sizi tamamlayacağına ve kuğu gibi görünmenizi sağlayacağına eminiz! Siz de konseptinize uygun çiçeklerle benzenmiş bir şıklık için çiçeklerimizi görmelisiniz…

Detaylı bilgi almak ve ayrıntılı fiyat teklifi için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İstiklal Mah. Fuzuli Cad. No: 45 Merkez/ Malatya

Burcu Çiçekçilik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!