Çiçekçiler Hatay

Ekol Çiçekçilik ve Organizasyon

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekol Çiçekçilik ve Organizasyon Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Ekol Çiçekçilik ve Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Ekol Çiçekçilik ve Organizasyon Hakkında

Sevgiyi anlatmanın birçok yolu var. Kimileri güzel sözlerle dile getirirken kimileri ise güzel hisseleri güzel çiçeklerle ulaştırıyor. Ekol Çiçekçilik Organizasyon olarak sevgiyi taşımanın verdiği gurur ile yıllardır Hatay’da hizmet veriyoruz. Bulunduğumuz sektörde farklı çiçek seçenekleriyle fark yaratmaya devam ediyor, farklı hizmet türlerinde de kusursuz hizmeti sizinle buluşturuyoruz.
Peki, Ekol Çiçekçilik Erzin olarak hangi hizmetleri sağlıyor, çiçeklerimizle günü nasıl güzelleştiriyoruz?

Kişiye özel olarak hazırladığımız gelin buketi ile gelin hanımın şıklığını tamamlıyoruz: Gelinlik ve düğün mekânı, saç ve makyajla uyumlu bir gelin çiçeğine sahip olmak istemez misiniz? Tüm bu kriterleri dikkate alarak hazırladığımız çiçek aranjmanıyla birlikte her şeyiniz kusursuz olacak. Gelinliğiniz eğer abartılı bir modele sahipse önerimiz sade gelin buketlerini tercih etmeniz. Eğer sade bir gelinlik giyecekseniz de renkli çiçeklerden oluşan gösterişli bir çiçek aranjmanını tercih edebilirsiniz.

Geleneklerimiz arasında yer alan ulaşım aracı süsleme için de hizmet veriyoruz: Düğün mekânına ulaşım sağlarken aracında davetliler tarafından beğenilmesi, hayran gözlerle bakılmasını istiyorsunuz. Biz de arabanızın farklı renk ve çeşitlerdeki çiçeklerimizle şık bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Tül, balon ve daha birçok aksesuarla aracınız farklı bir havaya bürünüyor.

Düğün mekânın şahane bir görüntüye ulaşması için çiçek seçeneklerimizle mekânı süslüyoruz: Düğün konseptini bizimle paylaştıktan sonra uygun renklere göre davetli masası, gelin yolu ve nikâh seremoni alanını renklendiriyoruz. Davetli masalarının ortasına konumlanan vazolarda şık ve rengarenk çiçekler için hem yapay hem de canlı çiçek imkânı sunuyoruz. Aynı hizmeti diğer alanlarda da tercih edebiliyorsunuz.

Siz de sağladığımız hizmetleri beğendiyseniz sayfanın üst kısmında yer alan Ekol Organizasyon ve Çiçekçilik iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak da avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Lise Yolu Uzeri, 13960 Erzin

  • Haritadaki Konumu

    Ekol Çiçekçilik ve Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.