Çiçekçiler Hatay

Defne Çiçekçilik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Defne Çiçekçilik Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Defne Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Defne Çiçekçilik Hakkında

Özel günlerin olmazsa olmazı, her farklı modelde bambaşka anlamlar taşıyan çiçekler konusunda profesyonel bir destek almak ister misiniz? Sağladığımız imkânlar ile konuklarımızın yanında oluyor ve bu süreci en kısa ve en doğru şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyoruz. Nasıl mı? Anlatalım.

-Haftanın her günü, istediğiniz anda çiçek için bizimle iletişime geçebilir ve beğendiğiniz çiçeğin siparişini verebilirsiniz. 7/24 sistemini gerçekleştiren ender çiçekçilerden biri olan Defne Çiçekçilik Hatay’da sektördeki birçok firmadan farklılık gösteriyor.
-Ödeme konusunda da kolaylık sağlamaktayız. Kredi kartı ile alışveriş yapabiliyorsunuz. Böylelikle ödeme aşamasını en hızlı şekilde gerçekleştirerek çiçeğinizin teslimat süresini kısaltıyorsunuz.
-Beğendiğiniz çiçekleri kendi imkânlarınızla taşıyamıyorsanız teslimat ve taşımacılık konusunda da sizlere yardımcı olabiliriz. Planladığınız tarihte size teslim edilecek şekilde ayarlayabilir ve bu konuda herhangi bir sıkıntı çekmeden çiçeklere sahip olmanızı sağlayabiliriz. Defne Çiçekçilik farkını her detayda hissedeceksiniz.
-İşletmemizde birçok farklı çiçek modelini bulma şansınız mümkün. Bu sayede bizi aklınıza gelen her özel günde tercih edebiliyorsunuz. Sevdiğiniz insanlara doğum günleri ya da kutlama günü için gül, buket, demet, aranjman, orkide ve teraryum gibi modelleri tercih edebilirsiniz. Düğün, söz, nişan veya açılışlar için ferforje, çelenk gibi tercihlerde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda araba süsü ve gelin duvağı da gerçekleştirmekteyiz. Çiçeğin yanında çikolata hizmeti de sağlıyor ve isteklerinizi tek bir yerden gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Defne Çiçekçilik bu özel günleriniz için yapacağınız en doğru adreslerden biri.

Rengarenk çiçeklerimizi bir de canlı görmek ve güzel kokularını soluyacağınız bir ortamda fırsatlarımızdan bahsetmek isterseniz merkezi konumuyla misafirlerimizin rahat bir şekilde gelebileceği çiçekçimize bekliyoruz. Hatay’ın en güzel ilçelerinden biri olan Antakya’da faaliyet gösteren Defne Çiçekçilik toplu taşıma araçlarıyla gelebileceğiniz bir lokasyonda bulunuyor.

Bizi tercih etmek ve hakkımızda ayrıntılı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    75. Yıl Bulvarı, Akevler mah. Ayşe Fitnat Hanım Cad. 123/3 Antakya / Hatay

  • Haritadaki Konumu

    Defne Çiçekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.