Çiçekçiler Hatay

Asya Çiçekçilik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Asya Çiçekçilik Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek

Asya Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Asya Çiçekçilik Hakkında

Gelin çiçeğiniz ya da düğün mekânınızı süslemek için Hatay’da Asya Çiçekçilik Reyhanlı adı altında hizmet veriyoruz. Rengarenk çiçeklerle bezenmiş özel aksesuar ve süslemeler sunmak için hazırız. Yüzlerce farklı çiçek aranjmanıyla sizi buluşturuyor, profesyonel ekibimizle birlikte düzenleme yapıyoruz.

Uzun yılların verdiği eşsiz deneyim ve sektörde elde ettiğimiz başarılar neticesinde kendimizi geliştirdik. Düğün gününüzde mekânını güzelleştirmek çiçeklerimizden yararlanmak ve farklı aksesuarlar kullanmak istemez misiniz? Yaratıcı fikirlerle yol gösterebiliyor, uygun çiçek renklerini beraber belirleyebiliriz. Doğru tercihi yapabilmek adına düğün mekânı, mevsimi ve konseptini öğreniyor, yönlendirmeler yapıyoruz. Küçük detayları dahi düşünüyor, verdiğimiz hizmetin eksiksiz olmasını sağlıyoruz.

Organizasyona uygun çiçeği ve süslemeleri belirledikten sonra hazırlık aşamalarını tamamlıyoruz. Bu süreçte kullanacağımız ürünlerin kaliteli ve kusursuz olmasına önem veriyoruz. Çiçeği özel aranjmanlara dönüştürürken de farklı ve sıra dışı aksesuarlar kullanıyoruz. En kısa sürede ulaştırdığımız çiçek aranjmanları için güvenilir hizmet garantisi sağlıyoruz.

Eğer siz de düğün gününüzü çiçeklerimizle güzelleştirmek isterseniz en az 4 hafta önceden bizimle iletişime geçmeli, hiçbir aksaklığın yaşanmaması verimli bir çalışma planı ve hazırlık süreci yönetebilirsiniz.

Gelinliğin son aksesuarı gelin buketini de bizden temin edebileceksiniz. Gelinliğe uygun konsepte sahip çiçeklerle harikulade bir görünüme sahip olabilirsiniz. Eğer romantik bir gelinlik tercih ettiyseniz aynı ambiyansı yakalamak için yine pembe, mor, sarı renklere sahip çiçekleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz gelin çiçeğinizi farklı aksesuarlarla da süsleyebiliriz. Deniz yıldızı, inci ve farklı taşlarla modern bir görünüme kavuşturabiliriz.

Sunduğumuz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Eğer siz de Asya Çiçek Reyhanlı iletişim formunu doldurmak ve avantajlı fiyatlar hakkında bilgi almak isterseniz acele edin, fırsatlarımızı kaçırmadan “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayın. Heyecanla siz değerli çiftlerimizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Metin Bahçeci
  Firma Sahibi

  Gelin arabası süsleme, Gelin El Buketleri, Düğün organizasyonu, Kız isteme... devam 

İletişim

 • Adres::

  Bağlar Mah.Atatürk Cad.Reyhanlı Lisesi cıvarı.Rey-Mar Restaurant karşısı

 • Haritadaki Konumu

  Asya Çiçekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.