Asya Çiçekçilik

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Yapay Çiçek

Özellikler

Reyhanlı, Hatay

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellik

  • Yapay Çiçek
  • Ücretsiz Teslimat
  • Özel Tasarım

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Nikah Hediyesi, Gelin buketi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Deniz Kabuğu, Kozalak, Broş, Deniz Yıldızı

Hakkında

Gelin çiçeğiniz ya da düğün mekânınızı süslemek için Hatay’da Asya Çiçekçilik Reyhanlı adı altında hizmet veriyoruz. Rengarenk çiçeklerle bezenmiş özel aksesuar ve süslemeler sunmak için hazırız. Yüzlerce farklı çiçek aranjmanıyla sizi buluşturuyor, profesyonel ekibimizle birlikte düzenleme yapıyoruz.

Uzun yılların verdiği eşsiz deneyim ve sektörde elde ettiğimiz başarılar neticesinde kendimizi geliştirdik. Düğün gününüzde mekânını güzelleştirmek çiçeklerimizden yararlanmak ve farklı aksesuarlar kullanmak istemez misiniz? Yaratıcı fikirlerle yol gösterebiliyor, uygun çiçek renklerini beraber belirleyebiliriz. Doğru tercihi yapabilmek adına düğün mekânı, mevsimi ve konseptini öğreniyor, yönlendirmeler yapıyoruz. Küçük detayları dahi düşünüyor, verdiğimiz hizmetin eksiksiz olmasını sağlıyoruz.

Organizasyona uygun çiçeği ve süslemeleri belirledikten sonra hazırlık aşamalarını tamamlıyoruz. Bu süreçte kullanacağımız ürünlerin kaliteli ve kusursuz olmasına önem veriyoruz. Çiçeği özel aranjmanlara dönüştürürken de farklı ve sıra dışı aksesuarlar kullanıyoruz. En kısa sürede ulaştırdığımız çiçek aranjmanları için güvenilir hizmet garantisi sağlıyoruz.

Eğer siz de düğün gününüzü çiçeklerimizle güzelleştirmek isterseniz en az 4 hafta önceden bizimle iletişime geçmeli, hiçbir aksaklığın yaşanmaması verimli bir çalışma planı ve hazırlık süreci yönetebilirsiniz.

Gelinliğin son aksesuarı gelin buketini de bizden temin edebileceksiniz. Gelinliğe uygun konsepte sahip çiçeklerle harikulade bir görünüme sahip olabilirsiniz. Eğer romantik bir gelinlik tercih ettiyseniz aynı ambiyansı yakalamak için yine pembe, mor, sarı renklere sahip çiçekleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz gelin çiçeğinizi farklı aksesuarlarla da süsleyebiliriz. Deniz yıldızı, inci ve farklı taşlarla modern bir görünüme kavuşturabiliriz.

Sunduğumuz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Eğer siz de Asya Çiçek Reyhanlı iletişim formunu doldurmak ve avantajlı fiyatlar hakkında bilgi almak isterseniz acele edin, fırsatlarımızı kaçırmadan “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayın. Heyecanla siz değerli çiftlerimizi bekliyoruz.

İletişim

Metin Bahçeci

  • Adres: Bağlar Mah.Atatürk Cad.Reyhanlı Lisesi cıvarı.Rey-Mar Restaurant karşısı

Asya Çiçekçilik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!