Gözde Çiçekçilik

E-posta Gönder

Gözde Çiçekçilik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

Gözde Çiçekçilik Özellikler

 • Özellikler

  Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Gözde Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

 • Hizmet içeriği nedir?

  Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi


 • Kullandığınız aksesuarlar neler?

  İnci Boncuk, Kozalak, Broş, Deniz Yıldızı, Deniz Kabuğu

Gözde Çiçekçilik Hakkında

Çiçekler, hayatı güzelleştiren küçük mutluluklardır. Karşınızdakinin sevdiği bir çiçek, küçük bir mutluluktan biraz daha büyüktür. En mutlu olduğunuz gün olan düğün gününüzde de profesyonel bir çiçekçi ile çalışarak bu konuda en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Gözde Çiçekçilik Gaziantep’te çiftlerin istek, ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için yaratıcı çözümler sunuyor. Çiçeğin birçok farklı şekle büründüğü işletmemizde saksı bitkileri, gelin el buketleri, gül buketleri, çelenkler ve gül aranjmanlarını bulabiliyorsunuz. Tüm bunları, belirlediğiniz konsepte göre yaptırabiliyorsunuz. Düğün salonunuzda tercih ettiğiniz konsept, gelinliğiniz ve damatlığınız ile uyumlu çiçekler tercih edebilirsiniz.

Hizmet içeriğimiz ise oldukça geniş! Düğün salonunu baştan sona süsleyebildiğimiz gibi aracınızı süsleyebiliyor, masaların üstünü süsleyebiliyor, gelin buketi ve damat yaka çiçeği yaptırabiliyoruz. Bu çiçekleri hazırlarken ise aklınıza gelen tüm aksesuarları kullanabiliyoruz. Yaratıcı fikirlere de açığız! Tavsiyelerinize uyum sağlamak ve sizleri mutlu etmek için de ne gerekiyorsa yapıyoruz.

Karşılıklı olarak konuşuyor ve hangi hizmeti almak istediğinizi kararlaştırıyoruz. Her detayı konuştuktan sonra çiçeğiniz için hazırlıklarımızı belirlediğiniz tarihe hazır olacak şekilde yapıyoruz. 1 haftadan az bir sürede çiçeklerinizi hazırlıyor ve adreslerinize teslim ediyoruz. Farklı mesaj kartları oluşturabiliyor, sevdiğinize içinizdeki her şeyi söylemenizi sağlıyoruz.

Çiçeklerinizi isterseniz şehir dışına gönderebiliyoruz. Hem de ücretsiz teslimat fırsatı ile! Tasarımlarımızı her çiftimizin görmesini ve düğünlerinde bize yer vermesini çok istiyoruz.

Sadece düğünlerde değil, kına gecelerinde, nişanlarda, doğum günlerinde, mezuniyet balolarında ve bazı kurumsal etkinliklerde de çiçeklerimizi tercih edebiliyorsunuz. Unutmayın, mutluluğunuzu sağlamak çok istiyoruz, bunun için de ne gerekiyorsa yapıyoruz.

Eğer siz de bu imkânlarımızdan yararlanmak ve düğününüzde ihtiyacınız olacak çiçek hizmeti için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan Gözde Çiçekçilik telefon ve mail bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  M.Fevzi Çakmak Bulvarı No:86 / A

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gözde Çiçekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.