Ender Gümüş

E-posta Gönder

Ender Gümüş Özellikler

 • Özellikler

  Özel Tasarım, Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma, Garanti Belgesi

Ender Gümüş Sıkça Sorulan Sorular

 • Ürün çeşitleri neler?

  Alyans, Bileklik, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tektaş, Bilezik

Ender Gümüş Hakkında

Yalova’da önemli günlerinizde mutluluğunuzu simgeleyecek alyans ve takılar bulabileceğiniz bir kuyumcu arıyorsanız sizi Ender Gümüş’e davet ediyoruz!

Düğününüz yaklaştıkça yüzük bulma telaşınızın arttığını da tahmin edebiliyoruz. Ancak endişelenmenize gerek yok. Yıllardan beri mutlu çiftlerin en çok tercih ettiği kuyumculardan biri olarak sahip olduğumuz tecrübe ile isteklerinizi göz önünde bulundurarak sizi en doğru tercihe yönlendirebiliyoruz. Ender Gümüş Yalova’da pek çok farklı model arasından zevkinize en uygun alyansları seçme imkânına sahipsiniz. Sevginizi en iyi şekilde yansıtacağını düşündüğünüz alyanslara en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Elbette evlenme teklifi yapmayı planlıyorsanız da en güzel tektaş seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz. Eğer seçtiğiniz yüzük gelin hanımın parmağına bol veya dar gelirse kuyumcumuza gelerek uygun hale getirebiliriz. Alyanslarınızı seçerken sizi en iyi yansıtan modelleri bulabilmek oldukça önemli. Piyasada birbirine benzeyen pek çok alyans mevcut. Ancak bu modeller içinden tercih yapmak size özel olan bu detayı sıradan kalacaktır. Kendinizi daha özel hissetmeniz adına Ender Gümüş’te eşi olmayan özel tasarımlar da yapabiliyoruz. Ancak hazır modellerden birini tercih etmek istiyorsanız da üzerinde sonsuzluk işareti olan modern modellerimiz şu sıralarda oldukça popüler. Bu yüzükler mutluluğunuzun sonsuzluğunu size hep hatırlatacaktır! Ayrıca gelin hanım için farklı pek çok takı çeşidine de sahibiz. Kına gecesi veya düğününüzde ışıltınızı artıracak seçeneklere ulaşabilirsiniz. Sahip olduğumuz sertifikalarımız sayesinde gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Hayatınızın en önemli günlerinden birine hazırlanırken en güzel alyans ve takı modellerine kavuşmak için Ender Gümüş’ü tercih ediyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Mutluluğunuzu ölümsüzleştirecek en güzel alyans ve takılar ile sizi buluşturmak için sabırsızlanıyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Süleymanbey Mah. İstanbul Cad. No:38/B

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ender Gümüş Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.