By Sarraf

E-posta Gönder

Alyans ve Takı

Kategori

Garanti Belgesi

Özellikler

Alyans

Ürün Çeşitleri

Merkez, Yalova

Lokasyon


Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma, Sertifika, Ücretsiz Bakım, Garanti Belgesi

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Bileklik, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Tektaş

Hakkında

Mutlu evliliğinizin belgesi olan alyanslarınız için geniş bir araştırma sürecine gireceksiniz. Ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Tam da bu anda devreye girerek size yardımcı olmak istiyoruz. By Sarraf olarak Yalova’da konuklarımızın isteklerini karşılayarak hem alyans hem de takı konusunda memnuniyetlerini sağlamaya çalışıyoruz. Bunu yaparken sağladığımız avantajlardan ve fırsatlardan, bizi tercih ederseniz yaşayacağınız farklardan bahsetmek istiyoruz. Duymak ister misiniz?

Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için çalıştığımız, memnuniyetinizle paralel hizmet verdiğimiz By Sarraf Kuyumculuk’ta en yeni trendleri bulabileceksiniz. Her gün sektörün gelişimini takip ediyor, kendimizi devamlı yenilemeye çalışıyoruz. Bunu yaparken kaliteli hizmet çizgimizi bozmuyor, sahip olduğumuz misyon ve vizyondan dışarıya çıkmıyoruz.

Çiftlere sunduğumuz başta pırlanta ve alyans olmak üzere elmas, yakut, zümrüt ve mücevher gibi birçok ürünü çok çeşitli olarak sunuyoruz. Bu ürünlerin hem satışını hem de üretimini gerçekleştirdiğimizi de hatırlatmak istiyoruz. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde işletmemizden mutlu bir şekilde ayrılacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Kaliteden hiçbir şekilde ödün verilmeden tasarlanan ürünlerimizin müşteri taleplerine göre farklılaştığını söyleyebiliriz. Şık ve gösterişli ürünlerimizin yanında sade ve duru güzellikte olan çeşitlerimizi de bulabilirsiniz. Bununla birlikte dönem dönem sunduğumuz kampanyalar ile çok uygun fiyatları müşterilerimizle buluştururken grup indirimlerinden de yararlanabileceğinizi söylemek istiyoruz. By Sarraf
Yalova fırsatlarını kaçırmayın.

Fevzi Çakmak Mahallesi’nde yer alan By Sarraf Yalova merkezde faaliyet gösteriyor. Merkezi konumu sayesinde birçok çevre ilçeden rahat bir şekilde gelebiliyor, işletmemize ulaşabiliyorsunuz. Bunu isterseniz özel araçlarınızla isterseniz de toplu taşıma araçlarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden çeşitli ürünlerimizi görmek isteyen tüm konuklarımızı bekliyoruz.

Bizi tercih etmek ve hakkımızda ayrıntılı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Süleyman Bey Mahallesi Merkez/ Yalova

By Sarraf Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!