Lizay Pırlanta

E-posta Gönder

Lizay Pırlanta Özellikler

  • Özellikler

    Özel Tasarım, El Yapımı, Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma, Sertifika, Ücretsiz Bakım, Garanti Belgesi

Lizay Pırlanta Sıkça Sorulan Sorular

  • Ürün çeşitleri neler?

    Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Lizay Pırlanta Hakkında

Doğru alyans seçimi hem şıklık hem de şans getirir. Lizay Pırlanta hakkında ne biliyorsanız, emin olun daha fazlası var. Yıllara dayanan tecrübelerimizle en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyor ve ortaya şahane sonuçlar çıkarıyoruz. En büyük gururumuz ise mutlu ettiğimiz çiftlerimiz.

Türkiye çapında 40 farklı lokasyonla büyümeye devam eden bir markayız. Kuruluşumuz ise 1970’lere dayanıyor. Aile şirketi olarak sektöre giriş yaptık. O günden beri de aile şirketi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bilgi ve sanatı harmanladığımız özel koleksiyonlarımız ile sektöre ışık tutmaya her daim devam ediyoruz. Firma kurucumuz ise Mahmut Serbes. Kendisini başarıya götüren hikayesi ise 1978 yılında sektördeki aile işletmesine adım atmasıyla başlıyor. Daha sonrasında kendi oluşumunu kurmayı hedefleyerek kendi adıyla Adapazarı’nda açtığı mağazayla Lizay’ın temellerini atıyor. Büyüme hedefini ise 2004’te kurduğu Lizay Pırlanta markası ile taçlandırıyor. Lizay Pırlanta genel müdürlük yeri ise Nuruosmaniye’de.

Perakendeci yaklaşımdan sonra toptancılığa da geçen ve bir ilki gerçekleştiren Mahmut Serbes Türkiye çapında giderek daha da artmakta olan 40 mağaza ağıyla çalışmalarına devam ediyor. Sosyal sorumluluk projelerine ek olarak yaptığı geniş çaplı PR projeleriyle de Lizay’ı bugünlere getiren isim olmayı başardı. Kendisini her zaman saygı ve sevgiyle anıyoruz.

Önceliğimiz her zaman bizi seçenleri memnun etmek. Bunun için de markamızın çatısı altında yer alan tüm iş kollarında ve birimlerinde müşteri memnuniyetini önemseyen bir anlayışla çalışıyoruz. İnsan kaynakları hususunda çok hassas bir teraziye sahibiz. Doğru kişileri, doğru departmanlarda görevlendirerek sorunsuz bir iş ortaya çıkarmaya özen gösteriyoruz.

Siz de bizimle görüşmek ve Lizay Pırlanta fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.