Aris Kayseri

E-posta Gönder

Aris Kayseri Hakkında

Osmanlının heybetli ve gösterişli stilini, Avrupanın sanatsal bakış açısı ile birleştiren ARİŞ, kendine özgü tarzını oluşturmuş ve bunu bir trend haline getirmiştir. Pırlantanın sürekliliğini tasarımlarında demode olmayacak bir şekilde yansıtmayı başaran ARİŞ bu sayede dünyanın önde gelen markalarından biri olmuştur.
Özgün tasarımlarında pırlantayı en zarif şekilde kullanarak farkını ortaya koyan ARİŞ, şu ana kadar katılmış olduğu tüm uluslararası fuarlarda en çok ziyaret edilen markalardan biri olmaktadır. Müşteri portföyü her geçen gün genişleyen ARİŞ, yurtiçinde sahip olduğu başarıyı, uluslararası alanda da kendine çektiği ziyaretçi sayısıyla tescillemiş durumdadır.
ARİŞ, en büyük hedeflerinden biri olarak dünya markası olmayı seçmiş ve bu doğrultuda gerek kurumsal yapısı gerekse ürün ve hizmet kalitesini her geçen gün artırarak dünya mücevher sektörünü yakından takip etmektedir. Türkiye’de elinde bulundurduğu sektör liderliğini ve tecrübesini en üst seviyede değerlendirerek dünya mücevher sektöründe Türkiye’yi başarıyla temsil etmek için yoğun tempodaki çalışmalarına devam etmekte ve mücevher sektöründeki kaliteyi sürekli yükseltmek amacındadır. Her zevke uygun modellerini kendi showroomlarında ve bayi ağıyla tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. ARİŞ, sektördeki bir çok firmanın ulaşmak istediği oldukça yüksek bir konumda bulunmakta ve sektör liderliğini devam ettirmektedir.
Mücevherat sektöründeki kuruluşlar, elmas-pırlanta ticaretiyle uğraşan ülkelerin hükümetleri tarafından yaratılan Kimberley Sürecini tamamlamak amacıyla kendi kendini denetleyen bir programı, 2003 yılında kabul etmiştir. ARİŞ Pırlanta Sanatı, bu global sistemin uygulanmasını memnuniyetle karşılamıştır.
Bu programın özü, ham elmaslardan işlenmiş elmaslara ve pırlantalı mücevherlere kadar tüm tedarik zinciri boyunca devam eden bir garanti zinciridir. Firmamızda faturalanan tüm pırlantalar ihtilaflara karışmamış meşru kaynaklardan ve Birleşmiş Milletler kararlarına uygun bir şekilde satın alınmıştır. ARİŞ, bu pırlantaların ihtilaflı bölgelerden gelmediğini tedarikçilerinin verdikleri garantiye dayanarak garanti etmektedir.
ARİŞ Pırlanta Sanatı; pırlantalı mücevher satın alacak tüketicilerin, mücevherlik elmas ve pırlanta sektörünün profesyonel ve meslek ahlakı standartlarına ve teknik becerilerine güven duymasını sağlayacak şekilde kararlıkla çalışmaktadır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mah. Kızılay Cad. Havuzlu Han No:2/B Melikgazi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Aris Kayseri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.