Tekne Düğünü Muğla

Barbaros Yachting

  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Barbaros Yachting Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Barbaros Yachting Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Barbaros Yachting Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı

Barbaros Yachting Sıkça Sorulan Sorular

Barbaros Yachting düğün fiyatları ne kadar?

Barbaros Yachting düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Barbaros Yachting düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Barbaros Yachting kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Barbaros Yachting 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Barbaros Yachting düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Barbaros Yachting düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Barbaros Yachting düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Barbaros Yachting düğün dışında davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, nişan, kına, açılışlar, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü, baby shower ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Barbaros Yachting Hakkında

Maviyi sevenlerle buluşmaya 2001 yılında başladık! Barbaros Yatçılık olarak yıllar içerisinde güvenli yolculuğun adresi olmakla da kalmadık, desteğinizi de kazanarak mutlu günlerinizde özel davetler için de yelken açtık. Düşlerinizi süsleyen düğün törenleri için unutulmaz davetler tasarlayarak nice aşklara şahitlik ettik. Dolu dolu geçen senelerin ardından ise işimizi çok daha büyük bir tutku ve sevgiyle yapıyoruz… Üstelik şimdi de sizin için denize açılmaya hazırız! Peki, ya siz?

Hazır olduğunuzu hissettiğiniz ânda Barbaros Yachting Bodrum’da sizi bekliyor olacak! En güzel başlangıcınız için düşlediğiniz tüm detaylarla mavi yolculuğa çıkacağız. Yakın dostlarınızla daha da özel olacağını bildiğimiz düğünüz için tekne seçimi de yapabileceksiniz. Davetli sayınıza göre oluşturulacak düzene ve tarzınıza uygun bir gezi olmalı! Hatta bu yüzden rotayı da konsepti de birlikte belirleyeceğiz.

Daima güzel anılar biriktireceğiniz saatleri düşünerek şimdiden heyecanlanıyoruz. Alanında uzman gemi ekibimiz, organizasyon firmanız ve çözüm ortaklarımızla hazırlıkları da tamamlıyoruz. Çünkü uzman görüşlerle ancak en iyiyi başarabiliriz! Hele de böylesi özel bir gecede ancak en iyilerle hizmet verebiliriz. Anlaşmanız doğrultusunda ortak çalıştığımız organizasyon ekibinin süsleme ve düzenleme konusunda yönlendirmesini ise siz yapmalısınız. Renk ve modelleri seçmeli, aksesuarlarla tamamlanan konseptiniz için isteklerinizi belirtmelisiniz.

Enfes tatlar ve müzik eşliğinde geçecek olan tören boyunca hayatınızın en güzel gününü geçirmenizi sağlayacağız! Üstelik balayı hizmetlerimiz, evlilik teklifi, yıl dönümü kutlaması ve bekârlığa veda partileri için de tekne kiralama hizmetlerimizi denemelisiniz.

Düşünsenize, uzun yıllar hatırlanacak gecenizin denizin ortasındaki saatlerinden daha romantik ne olabilir ki… Mavinin huzuruyla gün batımında mutlu bir birlikteliğe “Evet” diyebileceksiniz. Tüm bunlar ve daha fazlası için yapmanız gereken ise; sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim bilgilerini kullanarak Barbaros Yachting Tekne Turu hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Neyzen Tevfik Cad. Saray Sok. No: 4 Bodrum/ Muğla

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.