Balıkesir Tarihi Düğün Mekanları

Nostalji kokan bir mekanda evlenmeye ne dersin? Balıkesir'in düğün organize eden tüm tarihi mekanları Düğün.com'da! Tek bir tıkla mekanları ve hizmetlerini incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Tarihi Düğün Mekanları
Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları


Balıkesir Tarihi Mekanlar Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Ayvalık 200 150 TL 30.000 TL

Tarihi Mekan Düğünü ile Farkınızı Ortaya Koyun!

Düğününüz için tarihi bir mekan seçerek, hem kendinizi hem konuklarınızı özel hissettirebilirsiniz. Geçmişte önemli olayların yaşandığı bu tarz mekanlarda kendinizi bir masal kahramanı gibi hayal edebilirsiniz. Ne de olsa bu sizin düğününüz! Dilerseniz şehrinizde konak düğünü yapacağınız mekanları detaylıca inceleyebilir, fiyat araştırması yaparak, köşk düğünü ve yalıda düğün fiyatları ile karşılaştırma yapabilirsiniz.

Evleneceğiniz mekana karar vermeden önce davetli listenizi çıkarmanız önem taşır. Bu sayede eğer az sayıda davetliniz olacaksa, boş yere kapasitesi daha fazla olan bir mekana fazla para ödemek zorunda kalmazsınız. Böyle bir durumda mesela butik bir konak tercih edebilirsiniz. Böylece yaptığınız bu ekonomik seçimle bütçenizi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Eğer davetli sayınız fazla ise şehrinizdeki köşk, saray ve yalıların büyük balo salonlarını değerlendirmenizi öneririz. Böyle bir mekanın dekorasyonunda ihtişamlı tercihlerde bulunabilirsiniz. Organizasyon firmanız ile görüşmeden önce düğününüzün konseptini belirlerseniz, düğününüzün A’dan Z’ye her detayında uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin vintage temalı bir düğün yapacaksanız, seçtiğiniz tarihi mekanın masa süslemelerinde klasik şamdanlara, varaklı çerçevelerden yapılmış masa numaratörlerine, dekoratif kuş kafeslerine yer verebilir, mekanın ışıklandırmasında vintage görünümlü fenerler kullanabilirsiniz.

Balıkesir Tarihi Mekan Düğünleri

Balıkesir’in tarihi düğün mekanlarında, geçmişin izlerini taşıyan nostaljik bir düğün yapmayı hayal ediyorsanız, hayallerinizin gerçeğe dönüşmesine fazla uzak sayılmazsınız. Bulunduğunuz sayfadan faydalanarak, aradığınız kriterlere uygun mekanları filtreleme yöntemini de kullanarak listeleyebilir, dilediklerinizden kolayca ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.