Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Bizim Ora Düğün Bahçesi

Söz, Nişan Mekanları

Kategori

10-30 TL

Min. Yemekli Fiyat

3.000'den fazla

Yemekli Kapasite

Meram, Konya

İlçe, İl

Wedding Planner

Söz veya Nişanın İçin Mekan mı Arıyorsun?

Söz veya nişan için nasıl bir yer hayal ettiğini anlat, ücretsiz danışmanlarımız isteklerine uygun 5 mekanla seni iletişime geçirsin!


Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 10-30 TL
 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 10-30 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Davet Alanları Açık ve kapalı alan
 • Mekan Özellikleri Çim alan, Bahçe, Yüksek tavan
 • Manzara Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı

Kapasite

 • Yemekli Kapasite 3.000'den fazla

Sorular

 • Servis saat kaçta sona eriyor? 24:00
 • Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00
 • Özel menü seçenekleriniz neler? Yok
 • Özellikler Alkol servisi yok, Işıklandırma mevcut mu?, Boş mekan kiralanabilir mi?, Catering firması getirme imkanı var mı?, Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?, Menüde değişklik yapılabiliyor mu?, Organizasyon Danışmanı var mı?, Mekan yemek servisi veriyor mu?, Müzik/DJ, Nişan süslemesi
 • Mekanın kısıtlamaları neler? Alkol servisi yok

Önerilen Firmalar

Paşapark Hotel
12

Selçuklu

Paşapark Hotel

Konya’da faaliyet gösteren otelimiz Paşapark Hotel Selçuklu mevkiinde hizme...

Gherdan Gold Otel
25 1

Selçuklu

Gherdan Gold Otel

Hayatınızın en değerli anını Gherdan Gold Otel Konya kalitesi ve ayrıcalığı...

Kül Kedisi Düğün Salonu
21 2

Selçuklu

Kül Kedisi Düğün Salonu

Lüks salonumuzla, hayatınızın en özel zamanını en iyi şekilde geçirmeniz iç...

Hakkında


Güler yüzlü, profesyonel personelimiz ile Bizim Ora Kır Düğün Bahçesi Meram’da 2000 kişiye aynı anda hizmet verebilen bir özel davet mekânı. Konya şehir merkezinde 6000 metre karelik alan üzerine kurulu olup, dört etrafı yol olduğu için 3000 metre karelik bir otoparka sahibiz. Doğanın tüm güzelliklerini barındıran kır alanımız, birçok değişik türden meyve ağaçları ve rengarenk çiçeklerle bezeli. Yeşilin her tonunun havasını içine çekeceğiniz bir bahçede kır nişanınızı gerçekleştirebilirsiniz.


Açık alanımızın yanında 600 kişilik de kapalı alanımız var. Mutluluğun huzurla buluştuğu yer olarak tanımladığımız kır bahçemizde nişan organizasyonunuzu yapmaktan büyük onur duyuyoruz. Markalaştığımız bu günlerde ağırladığımız çiftlerimizin arasında sizin de isminizi görmek istiyoruz.


Nişan paketi içeriğimizden bahsedecek olursak, ilk olarak misafir karşılamadan bahsedebiliriz. Onlara hoş bir jest oluyor. Yürüyüş yolunda ise görsel efektler koyuyoruz. Böylece havalı bir giriş yapıyorsunuz. Nişan merasimi hizmeti boyunca her an yanınızda sağdıcınız gibi yer alıyoruz. Yemekli bir nişan düşünmüyorsanız, size özel ikramlar sunuyoruz. Dilimli yaş pastasından kuru pastasına kuruyemişinden patlamış mısırına kadar birçok çeşide sahibiz. Ayrıca en güzel hizmetlerimizden biri olan profesyonel fotoğraf ve kamera hizmetimiz de var. Dış çekim için fazladan bir harcama yapmak yerine, bahçemizi tema olarak kullanarak çekimlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.


Gedavet esintisi içinde Konya Meram’da kır nişanı yapmak isteyen herkesi bekliyoruz. Memnun olacağınız, keyifli bir organizasyon yaşamanızı sağlıyoruz. Dilerseniz nişanınızda Semazen gösterisine de yer verebiliyorsunuz. Bunun dışında nişan masası gibi ayrıntılara da öncesinde sağladığımız görüşmelerle karar veriyoruz. Konsept konusunda da netleştikten sonra her ayrıntıyı buna göre tasarlıyoruz. Çünkü düğün provası da denilen nişan organizasyonunuzda hayallerinizdekini yaşamanızı istiyoruz. İletişime geçmeniz dahilinde, kapalı ya da açık alanlarımızla rüya gibi bir nişan geçireceğinize emin olabilirsiniz.

İletişim

Ismail Hepokur- ahmet bey

 • Adres: Karahüyük Mah. Hatıp Cad. Kozağaç Kavşağı No:273 Meram


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.