Zeytinburnu Söz ve Nişan Mekanları

İstanbul Zeytinburnu'ndaki söz ve nişan mekanlarının fotoğraflarını incele, hizmetlerine göz at ve beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Uranus İstanbul Topkapı Hotel

Zeytinburnu

Uranus İstanbul Topkapı Hotel

Evlilik yolunda en önemli adımlardan biri olan söz ve nişanınızı düzenlemek için şık ve nezih bir mekân arıyorsanız sizi Uranus İstanbul Topkapı Hotel'e davet ediyoruz! Hatırı sayılır bir süreden...

Kapasite

Min. Yemekli

8 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Söz ve Nişan Mekanları

Zeytinburnu Nişan Mekanları

Zeytinburnu’nda nişan mekanı deyince aklınıza sadece salonlar gelmemeli. Restoranlar, oteller, kır bahçeleri, tarihi mekanlar ve çok daha fazla mekan alternatifi organizasyonlara kapılarını açmış durumda.

Zeytinburnu nişan mekanlarının kapasiteleri 200-300 kişi civarında. Tabii daha küçük veya daha geniş mekanlar bulabilmeniz de mümkün.

Zeytinburnu’ndaki mekanlar nişan organizasyonları için birbirinden farklı birçok süsleme konsepti oluşturmuşlar. Eğer ihtişamı seven bir çiftseniz; varaklı, altın rengi detaylarla ve şamdanlarla süslenmiş bir salonu tercih edebilirsiniz. Doğayla iç içe organizasyon yapmak isteyen çiftler ise mekanların açık bahçe alanlarını değerlendirebilirler. Nişan töreninin daha çok yemek havasında geçmesini isteyen çiftler için de birçok restoran seçeneği bulunuyor.

Nişan mekanları, rengarenk görüntülere sahip oluyorlar. Zeytinburnu’ndaki salonlara baktığımızda pembe çiçekler, mor koltuklar, beyaz örtüler ve daha birçok detay kendine hayran bırakıyor.

Nişan organizasyonunuzu hangi mevsimde yaparsanız yapın, mutlaka kendinize uygun bir mekan bulabiliyorsunuz. Kış ve sonbahar düğünleri için son derece şık kapalı salonları; yaz ve ilkbahar düğünleri için de cıvıl cıvıl teras ve bahçeleri tercih etme imkanınız bulunuyor.

Kapalı salonda nişan yapacaksanız, salonun yüksek tavanlı ve kolonsuz / az kolonlu olmasına özen göstermelisiniz. Herkesin rahatça hareket edebilmesi ve bunalmaması açısından bu çok önemli.

Zeytinburnu Nişan Mekanlarının Hizmetleri

Yemek Servisi: Zeytinburnu nişan mekanlarının birçoğunun bünyesinde mutfak ve aşçıları da bulunuyor. Böylece size özel menüler hazırlayıp sunabiliyorlar. Mekanların hazır menülerinden birini seçebileceğiniz gibi tamamen size özel bir menü hazırlamalarını da talep edebiliyorsunuz.

Organizasyon: Nişan, kına, düğün gibi etkinliklerin en önemli detaylarından biri organizasyon oluyor. İşte Zeytinburnu’ndaki mekanlarda da tamamen organizasyonla ilgilenen ekipler bulunuyor. Nişan töreninizi başından sonuna kadar planlıyor ve organizasyon günü sizi yönlendiriyorlar. Böylece güne dair tedirginlikleriniz de ortadan kalkmış oluyor.

Fotoğraf / Video: Bu özel gününüze ait karelere ileride uzun uzun bakacaksınız! Durum böyle olunca çekilen fotoğrafların ve videoların da kaliteli olması şart. Zeytinburnu nişan mekanlarının anlaşmalı oldukları fotoğraf ekipleri, nişan gününüzde sizi yalnız bırakmıyor. Tüm organizasyonu başından sonuna kadar kayıt altına alıyorlar.

Canlı Müzik / DJ: Dilediğiniz gibi eğlenebilmeniz için müzik unsuruna özen göstermelisiniz. Anlaştığınız nişan mekanının beraber çalıştığı müzik ekipleriyle iletişime geçebilirsiniz. Zaten mekanların çoğu paket dahilinde DJ hizmeti veriyor.

Görsel Şovlar: Zeytinburnu nişan mekanlarının büyük bir kısmında volkan şovu, havai fişek gösterisi, zenne / oryantal gibi hizmetlere yer veriliyor. Ancak bunların ekstra hizmete girdiğini bilmelisiniz.

Ses ve Işık Sistemleri: Bir nişan mekanıyla anlaştıysanız, ses ve ışık sistemleri için ayrı bir firmayla anlaşmanıza gerek kalmıyor. Her detayla mekan yetkilileri ilgileniyor.

Zeytinburnu Nişan Mekanlarının Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Zeytinburnu’nda nişan mekanıyla anlaşmadan önce mutlaka davetli sayınızı belirlemelisiniz. Çünkü mekanlardan kişi başı fiyat alacaksınız ve gelmeyecek kişiler için ekstra ücret ödemek istemezsiniz.

Nişan mekanlarının fiyatlarını etkileyen unsurların başında menü seçimi geliyor. Seçtiğiniz menüde yer alan lezzetlere göre aldığınız fiyat belirleniyor. Mesela beyaz etli menüler kırmızı etlilere göre daha uygun fiyatlı oluyor.

Nişan tarihiniz de fiyatların değişmesine neden oluyor. Çiftler, çoğunlukla bahar ve yaz aylarında organizasyon yapmayı tercih ediyor. Bu nedenle kış döneminde firmalar çiftlere özel indirimli fiyatlar sunuyor.

Erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde de avantajlı fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Siz en iyisi Zeytinburnu nişan mekanlarının sayfalarını inceleyin. Beğendiğiniz mekanlardan da fiyat teklifi almayı unutmayın!