Lotus At Çiftliği

E-posta Gönder

Söz, Nişan Mekanları

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Yemekli

Dörtyol, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!


Kapasite

 • Yemekli Kapasite 200-300

Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 30-50 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Davet Alanları Sadece açık alan
 • Mekan Özellikleri Bahçe, Çim alan
 • Manzara Bahçe manzaralı

Özellikler

 • Boş mekan kiralama
 • Fotoğrafçı Getirme İmkanı
 • Organizasyon Firması Getirme İmkanı
 • Catering Firması Getirme İmkanı

Sorular

 • Servis saat kaçta sona eriyor? 24:00
 • Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00

Önerilen Firmalar

ÖZ Bıkmaz Restaurant
8

Arsuz

ÖZ Bıkmaz Restaurant

100-200
50 TL'den az
Görkem Restaurant
7

Payas

Görkem Restaurant

100-200
50 TL'den az
Çardak Restaurant
11

İskenderun

Çardak Restaurant

100-200
50 TL'den az

Hakkında

Güzel bir söz ve nişan organizasyonuna ne dersiniz? Hatay’ın Dörtyol ilçesinde faaliyet gösteren Lotus At Çiftliği, sunduğu birçok imkân ile misafirlerini memnun ediyor. Bu imkânlardan kısaca bahsetmek gerekirse;

-Organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz 2 faklı alanımız bulunuyor. Mevsim şartlarına göre isterseniz ferah ve rengarenk bahçemizi isterseniz de ahşap bir yapı tercih ettiğimiz samimi kapalı alanımızı tercih edebilirsiniz. Bahçemizdeki alanı en verimli şekilde kullanıyoruz. Masaları gelecek kişi sayısına göre birleştiriyor ve tek uzun bir masa haline getirebiliyoruz. Böylelikle sevdiklerinizle keyifli anlarınızı sohbetlerinizi bölünmeden yaşayabiliyorsunuz. Bulunduğunuz alanın üstünün de kapalı olduğunu ve yağmur gibi doğal şartlardan etkilenmeyeceğinizi söyleyelim. Kapalı alanımızı ise isteğinize göre dizayn ediyoruz. Söz ve nişan organizasyonunuza uygun süslemelerle donatıyor ve hayal ettiğiniz bir akşamı ortaya çıkarıyoruz.

-İşletmemizin büyük alanı sayesinde bugüne kadar birçok farklı organizasyona ev sahipliği yaptığımızı söylemek istiyoruz. Uzun zamandır hizmet sektöründe faaliyet göstermenin bize kazandırdığı tecrübeler ile konuklarımızın bugününü en iyi şekilde ağırlama niyetindeyiz. Bunu yaparken tecrübe ile dinamizmi birleştiriyor ve tüm personelimizle uyumlu bir hizmet sunuyoruz. Nikah sonrası yemekleri, bekarlığa veda geceleri, doğum günleri, evlilik teklifleri, yıl dönümleri, iş yemekleri, bayi toplantıları gibi bu toplu davetlerde sizlere kusursuz bir ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz. Bunun için bizimle en az 2 hafta önce iletişime geçtiğiniz taktirde verimli bir hazırlık süreci geçiriyor ve tüm taleplerinizi eksiksiz karşılamak için yeterli zamana sahip olabiliyoruz.

-Misafirlerine kolay bir ulaşım imkânı sunan Lotus At Çiftliği Dörtyol’da yer alıyor. Özel araçlarınızla rahat bir şekilde gelebiliyor, araçlarınız için sunulan geniş otoparkı ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Hakkımızda ayrıntılı bilgi almak ve bu mutlu gününüzde Lotus At Çiftliği farkını yaşamak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Gökhan Aslan

 • Adres: Kuzuculu Mahallesi, Zühtü Çelebi Cd., 31690 Dörtyol/Hatay

Lotus At Çiftliği Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!