Servergazi Park Değirmen Restaurant

E-posta Gönder

Servergazi Park Değirmen Restaurant Hakkında

Özel yemekli davetleriniz için Servergazi Park Değirmen Restaurant doğanın için de huzurlu bir ortam sağlıyor!

Yemyeşil bir doğanın içinde parkta yer alan restoranımız konuklarınızı manzarası ile büyüleyecek! En özel anlarınızdan olan; söz, nişan, nikah sonrası yemek ve düğün organizasyonlarınız için farklı hazırlıklar yürütüyor ve davet menüleriniz de dahil her konuda alternatifler sunuyoruz. Elbette isteklerinizi belirlemek için görüşmeler düzenliyor ve aldığımız kararlar doğrultusunda plan yapıyoruz. Eksiksiz bir gece için profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Bu sayede her an mutlu olmanızı sağlıyoruz.

Denizli Servergazi Park Değirmen Restaurant ailesi olarak davetlerinizi nasıl mı tasarlıyoruz?

Mevsime göre bir davet alanı seçiyor ve konseptinizi; davet alanına, mevsime ve renk tercihlerinize göre karar veriyoruz.

Yeşil ile mavinin birleştiği noktada süslemelerinizi de doğaya uyumlu olarak yapıyoruz. Beyaz renkli örtüler tercih ediyor, zarif detaylar ve aksesuarlar ile süslemelerimizi tamamlıyoruz.

Yemekli davetler düzenlenen açık veya kapalı alanımızda 100 ila 200 kişilik davetlerinize ev sahipliği yapabiliyoruz. Kapalı alanımızda da yemyeşil kır manzarası ile huzurlu bir ortam yaratıyoruz.

Çiftlerimize özel bir alan da tasarlıyoruz! Bu alanda ise söz, nişan organizasyonlarınız için farklı bir dekor tercih ederken düğün törenlerinizde nikah masası stilize ediyoruz.

Bütün bunların yanında davet menülerinizi de Servergazi Park Değirmen Restaurant mutfağında hazırlıyoruz. Açık büfe tarzında bir davet düzenlemek isteyeceğinizi de eklemek isteriz. Standart menüleriniz için; kırmızı ve beyaz et alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Kutlama pastası tercih etmiyorsanız tatlı seçimlerinizi yapmayı unutmayın.

Bolca eğlence ve yüksek kalite standartlarında hizmetlerden yararlanmak üzere sizi de müzik ziyafeti eşliğinde davetlerimize bekliyoruz.

Birlikte düzenleyeceğimiz bir organizasyon için siz de Servergazi Park Değirmen Restaurant iletişim formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Gerzele Mah. Değirmenönü Cad. No: 77 Denizli/ Merkezefendi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Servergazi Park Değirmen Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.