Malatya Öğretmenevi Sedef Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Malatya Öğretmenevi Sedef Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Malatya Öğretmenevi Sedef Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Malatya Öğretmenevi Sedef Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Malatya Öğretmenevi Sedef Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Malatya Öğretmenevi Sedef Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Malatya Öğretmenevi Sedef Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Malatya Öğretmenevi Sedef Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Malatya Öğretmenevi Sedef Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Malatya Öğretmenevi Sedef Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Malatya Öğretmenevi Sedef Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Malatya Öğretmenevi Sedef Düğün Salonu düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Malatya Öğretmenevi Sedef Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Malatya Öğretmenevi Sedef Düğün Salonu düğün dışında kına, açılışlar, doğum günü, nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, parti, bayi toplantısı ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Malatya Öğretmenevi Sedef Düğün Salonu Hakkında

Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Malatya Öğretmenevi düğün organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Davetlerinizi organize etmek için büyük bir ekiple hizmet veriyoruz. Ekibimizin tamamı ise tecrübeli, profesyonel ve pozitif enerjili kişilerden oluşuyor.

Peki, düğünlerinizi gerçekleştirmek için size neler sunuyoruz?

Neler sunduğumuzu anlatmaya başlamadan önce kısaca öğretmenevimizden söz etmek istiyoruz. İçinde kadın-erkek kuaförü, restoran, okuma, toplantı, brifing ve düğün salonları yer alan büyük bir binaya sahibiz. Binamızın dekorasyonu ise şık ve modern bir şekilde yetenekli iç mimarlar tarafından tasarlandı. Restoranımızı ve 2 adet düğün salonumuzu kına, söz, nişan ve düğün gibi etkinlikleriniz için tercih edebilirsiniz. 2 katlı Sedef Düğün Salonu kalabalık organizasyonlarınız için gayet ideal bir mekân. Banket oturma düzeni mevcut olan bu salonda geniş bir dans pisti bulunuyor. Nikâh masası ise tüm misafirlerinizi görebileceğiniz bir konumda yer alıyor. Yüksek tavanı, teknolojik donanımı ve havalandırma sistemi ile düğünlerinizi gerçekleştirebileceğiniz harika bir salon. Yemekli bir düğün yapmayı düşünüyorsanız restoranımızda enfes lezzetler hazırlandığını belirtmek isteriz. Bizi önceden ziyaret ederek bu tatları deneyebilir ve ne kadar haklı olduğumuzu görebilirsiniz. Üstelik bu tadımı yarak düğün menünüzü oluşturabilirsiniz. Restoranımızda hizmet veren mutfak ekibi alanında uzman ve yetenekli kişilerden oluşuyor. Ayrıca, mutfağımızda kullanılan ürünler de doğal ve günlük olarak özenle seçiliyor. Düğününüz boyunca her isteğinizi dinleyip yerine getireceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Tüm bunların yanı sıra konaklama ve otopark hizmetlerimizden de yararlanabileceğinizi de belirtmek isteriz.

Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Malatya Öğretmenevi Sedef Düğün Salonu ile kolayca iletişim kurabilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden rahat bir şekilde iletebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Niyazi Mah.Karakaş Sok. No:2 :, 44100 Malatya/ Battalgazi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Malatya Öğretmenevi Sedef Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.