Sosyal Tesisler Hatay

Karaköse Teras Plaza

Karaköse Teras Plaza
  • Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Karaköse Teras Plaza Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Karaköse Teras Plaza Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Karaköse Teras Plaza Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir dışında
Manzara
Doğa manzaralı

Karaköse Teras Plaza Sıkça Sorulan Sorular

Karaköse Teras Plaza düğün fiyatları ne kadar?

Karaköse Teras Plaza düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Karaköse Teras Plaza düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Karaköse Teras Plaza kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Karaköse Teras Plaza 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Karaköse Teras Plaza düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Karaköse Teras Plaza düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Karaköse Teras Plaza düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Karaköse Teras Plaza düğün dışında açılışlar, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, nişan, kına, bayi toplantısı, sünnet düğünü, parti, doğum günü, mezuniyet törenleri ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Karaköse Teras Plaza Hakkında

Hatay’da uygun fiyatlarla güzel bir organizasyon gerçekleştirmek için siz değerli misafirlerimize bir sosyal tesis önermek istiyoruz. Karaköse Teras Plaza olarak açıldığımız günden beri aynı kalite standartlarıyla hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz.

Düğünlerinizi gerçekleştirdiğimiz salonumuzun oldukça geniş bir alandan oluştuğunu söyleyebiliriz. Geniş bir pistin bulunduğunu, masa ve sandalyeleri bu pistin çevresine yerleştirdiğimizi ve bu sayede alanı çok daha verimli kullanabildiğinizi söyleyebiliriz. Salondaki tüm detayları belirlediğiniz konsepte göre süsleme imkânı sunuyoruz. Siz hayalinizdeki düğünü tarif edin, gerisini bize bırakın.

Düğünlerin kalitesini belli eden ayrıntılardan biri de orkestradır. Birbirinden profesyonel müzisyenlerin oluşturduğu orkestramızın en sevilen şarkıları çalacağını, aynı zamanda ilk dansınızı, yöre oyunlarını da çalıp söyleyeceklerini söyleyebiliriz. İsteklerinizi kırmadan karşılık veren müzisyenlerimiz ile keyifli dakikalar yaşayacağınızdan eminiz.

İçten ve samimi personelimiz ile kusursuz bir organizasyon gerçekleştireceğinizden emin olabilirsiniz. Hiçbir eksikliğin yaşanmaması için özenle çalışıyor ve sizleri mutlu etmek için ilgilerini gecenin sonuna kadar devam ettiriyorlar.

Altyapımızın uygunluğu sayesinde birçok organizasyona ev sahipliği yapabiliyoruz. Düğünleriniz dışında söz ve nişanlarınızda, nikâhlarda, sünnetlerde, mezuniyetlerde, açılışlarda, bayi toplantılarında, kurumsal etkinliklerde ve bunun gibi tüm toplu davetlerde bizi tercih edebilirsiniz. Bugüne kadar birçok kez ev sahipliği yaptığımız organizasyonlardan biri de sizinki olsun istiyoruz. Bunun için bizimle en az 3 hafta önceden iletişime geçebilir ve çok daha iyi bir hazırlık süreci geçirmemizi sağlayabilirsiniz. Hatay Yayladağı düğünlerinden çok daha fazlasını sunacak olan Karaköse Teras Plaza ile mutluluğa uğurlanacaksınız.

Salonumuz Hatay’ın Yayladağı ilçesinde faaliyet gösteriyor. Merkezden dolmuş ve otobüslerle gelebileceğiniz gibi özel araçlarınızla da gelebiliyorsunuz. Bünyemizde otoparkın bulunduğunu ve bu alanı ücretsiz olarak kullanabileceğinizi de söyleyebiliriz.

Bizi tercih etmek ve güzel bir düğüne ev sahipliği yapmamızı isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Karaköse Mahallesi Yayladagı/ Hatay

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.