Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yemekli Düğün İçin Restoranlar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Lezzetli menüler eşliğinde yemekli düğün yapacaksanız restoranlar sizin için doğru tercih olabilir. Uzman şefleri ve deneyimli servis elemanları, restoranları yemekli düğün için en iyi mekanlardan biri haline getiriyor.

Yemekli düğün için restoran seçiminizi yaparken size ve misafirlerinize en uygun mekanı bulmak için alternatifleri iyice değerlendirmelisiniz. Restoranınızı belirlerken lokasyonu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Örneğin misafirlerinizin çoğunluğu Çorlu’da yaşıyorsa Sultanköy’deki bir mekan yerine Çorlu’da yemekli düğün için bir restoran seçmeniz konuklarınızın mekana gelmesini kolaylaştıracaktır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise seçtiğiniz restoranın tüm misafirlerinize hitap edecek menüler hazırlayabilmesidir. Bir İtalyan restoranı tercih etmek yerine konuklarınızın alışık olduğu lezzetleri sunan bir mekan seçmenizi öneriyoruz.

Menü seçimi restoran düğünlerinde büyük önem taşır. Bu yüzden kararınızı verirken misafirlerinizin damak zevklerini düşünerek bir seçim yapmalısınız. Tavuk ızgara ya da sebze graten gibi alternatifli menüler hazırlatmak hoş bir fikir olabilir. Böylece misafirleriniz damak zevkine uygun olan menüyü seçer.

Restoranda bir düğün yapacaksanız gelinlik ve damatlığınızı mekan ile uygun seçmenizi öneriyoruz. Gelinlik olarak prenses kesim kabarık bir model yerine midi boy ya da düz kesim gelinlikler tercih edebilirsiniz. Daha volümlü bir model istiyorsanız da A kesim bir gelinlik kullanabilirsiniz. Ancak kabarık etekli modellerle masa aralarında dolaşmanızın zor olabileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Damatlık olarak ise smokin ya da takım elbise tercih edebilirsiniz. Restoran düğünleri damat adaylarına daha rahat olma imkanı da veriyor. İtalyan kesim pantolon ve şık blazer ceket ile modern bir görünüm de sağlayabilirsiniz.

Şehrinizdeki restoranlara bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi alarak Tekirdağ yemekli düğün fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Tekirdağ Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular

 • Tekirdağ restoranlar fiyatları ne kadar?
  Tekirdağ restoranlar fiyatları kişi başı ortalama 127 TL'den başlamaktadır. Tekirdağ şehrinde ortalama düğün kapasitesi 230 kişidir. Tekirdağ restoranlar toplam fiyatı ortalama 29.210 TL'dir. Tekirdağ restoranlar fiyatlarının en popüler ilçelere göre nasıl değiştiğini aşağıda yer alan Tekirdağ Restoranlar Fiyat Tablosu üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Tekirdağ Restoranlar Fiyatları

  İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
  Çorlu 287 118 TL 33.866 TL
  Çerkezköy 162 165 TL 26.730 TL
  Süleymanpaşa 150 150 TL 22.500 TL
  Muratlı 275 55 TL 15.125 TL
 • Tekirdağ restoranlar davet alanları dağılımı nasıl olmaktadır?
  Tekirdağ şehrinde açık ve kapalı alanı olan toplam 5, sadece kapalı alanı olan toplam 2 restoran vardır.
 • Tekirdağ restoranlar servis dağılımı nasıl olmaktadır?
  Tekirdağ şehrinde kokteyl hizmeti veren toplam 4 ve yemekli düğün hizmeti veren toplam 7 restoran vardır.