Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yemekli Düğün Yapacaklara Tavsiyeler

Lezzetine güvendiğiniz bir restoranda düğün yapmaya karar verdiyseniz, ilk önce mekanın kapasitesi ile davetli sayınızı karşılaştırmakla işe başlayabilirsiniz. Mekanın oturma kapasitesi yeterli olsa bile, eğer ısıtma sistemi kötüyse kışın, iyi çalışan havalandırması yoksa da yazın düğününüzden memnun ayrılmayabilirsiniz. Bunun önüne geçmek için baştan mekan sahibiniz ile bu gibi teknik konuları konuşmalısınız.

Düğünü lezzetini bildiğiniz bir restoranda yapmaya karar verseniz bile, düğün gibi kalabalık davetlerde yemeklerin lezzetinde farklılık olup olmadığını sorgulamanızı tavsiye ederiz. Bunu anlayabilmek için de eğer mekanınız böyle bir hizmet sunuyorsa düğünden önce bir gün tadım yapmak için restorandan randevu istemelisiniz.

Eğer mekanın düğün menüsünü beğenmediyseniz, menüde herhangi bir değişikliğe gidilip gidilemeyeceğini sorabilir, sizin ve davetlilerinizin damak tadına uygun revizeler yapılıp yapılamayacağını netleştirebilirsiniz. Özellikle kalabalık davetlerde ortak damak tadına ulaşmak her ne kadar çok zor olsa da yine de menüyü her ana ve ara yemek için en az iki seçenek olacak şekilde alternatifli hazırlamak, iyi bir uygulama olacaktır.

Yemekli davet vereceğiniz restoranda, düğün günü size kaç personelin hizmet vereceğini, yemeklerin ve sunumun hijyenik şartlarda yapılıp yapılmadığı, yemeklerde kullanılan malzemelerin neler olduğu, davetli sayısından çok katılım olması durumunda mekanın kapasitesinin, son dakika katılımları kaldırıp kaldırmayacağı gibi konuları da restoran sahibiyle görüşebilirsiniz.

‘Kocaeli’nde yemekli düğün maliyeti nedir?’ diye araştırma yapıyorsanız, restoran restoran dolaşmanıza gerek yok. Bulunduğunuz sayfa aracılığıyla şehrinizdeki restoranları listeleyebilir, beğendiklerinizi detaylı şekilde inceleyerek, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Kocaeli Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular

 • Kocaeli restoranlar fiyatları ne kadar?
  Kocaeli restoranlar fiyatları kişi başı ortalama 93 TL'den başlamaktadır. Kocaeli şehrinde ortalama düğün kapasitesi 207 kişidir. Kocaeli restoranlar toplam fiyatı ortalama 19.251 TL'dir. Kocaeli restoranlar fiyatlarının en popüler ilçelere göre nasıl değiştiğini aşağıda yer alan Kocaeli Restoranlar Fiyat Tablosu üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Kocaeli Restoranlar Fiyatları

  İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
  Gebze 185 55 TL 10.175 TL
  Başiskele 196 102 TL 19.992 TL
  İzmit 331 102 TL 33.762 TL
  Kartepe 200 118 TL 23.600 TL
  Körfez 162 102 TL 16.524 TL
  Darıca 200 102 TL 20.400 TL
 • Kocaeli restoranlar davet alanları dağılımı nasıl olmaktadır?
  Kocaeli şehrinde açık ve kapalı alanı olan toplam 16, sadece kapalı alanı olan toplam 3, sadece açık alanı olan toplam 1 restoran vardır.
 • Kocaeli restoranlar servis dağılımı nasıl olmaktadır?
  Kocaeli şehrinde kokteyl hizmeti veren toplam 12 ve yemekli düğün hizmeti veren toplam 20 restoran vardır.