Kocaeli Yemekli Düğün

Sevdiklerinle beraber sıcak ve samimi bir restoran düğünü yapmayı planlıyorsan, düğün için en çok tercih edilen Kocaeli restoranları listesine bak, mekanları incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Tüm İlçeler Restoran Düğünleri
Tüm Şehirler Restoran Düğünleri


Kocaeli Restoranlar Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
İzmit 433 36 TL 15.588 TL
Gebze 220 10 TL 2.200 TL
Kartepe 212 40 TL 8.480 TL
Başiskele 333 36 TL 11.988 TL
Körfez 150 30 TL 4.500 TL
Gölcük 300 10 TL 3.000 TL

Yemekli Düğün Yapacaklara Tavsiyeler

Lezzetine güvendiğiniz bir restoranda düğün yapmaya karar verdiyseniz, ilk önce mekanın kapasitesi ile davetli sayınızı karşılaştırmakla işe başlayabilirsiniz. Mekanın oturma kapasitesi yeterli olsa bile, eğer ısıtma sistemi kötüyse kışın, iyi çalışan havalandırması yoksa da yazın düğününüzden memnun ayrılmayabilirsiniz. Bunun önüne geçmek için baştan mekan sahibiniz ile bu gibi teknik konuları konuşmalısınız.

Düğünü lezzetini bildiğiniz bir restoranda yapmaya karar verseniz bile, düğün gibi kalabalık davetlerde yemeklerin lezzetinde farklılık olup olmadığını sorgulamanızı tavsiye ederiz. Bunu anlayabilmek için de eğer mekanınız böyle bir hizmet sunuyorsa düğünden önce bir gün tadım yapmak için restorandan randevu istemelisiniz.

Eğer mekanın düğün menüsünü beğenmediyseniz, menüde herhangi bir değişikliğe gidilip gidilemeyeceğini sorabilir, sizin ve davetlilerinizin damak tadına uygun revizeler yapılıp yapılamayacağını netleştirebilirsiniz. Özellikle kalabalık davetlerde ortak damak tadına ulaşmak her ne kadar çok zor olsa da yine de menüyü her ana ve ara yemek için en az iki seçenek olacak şekilde alternatifli hazırlamak, iyi bir uygulama olacaktır.

Yemekli davet vereceğiniz restoranda, düğün günü size kaç personelin hizmet vereceğini, yemeklerin ve sunumun hijyenik şartlarda yapılıp yapılmadığı, yemeklerde kullanılan malzemelerin neler olduğu, davetli sayısından çok katılım olması durumunda mekanın kapasitesinin, son dakika katılımları kaldırıp kaldırmayacağı gibi konuları da restoran sahibiyle görüşebilirsiniz.

‘Kocaeli’nde yemekli düğün maliyeti nedir?’ diye araştırma yapıyorsanız, restoran restoran dolaşmanıza gerek yok. Bulunduğunuz sayfa aracılığıyla şehrinizdeki restoranları listeleyebilir, beğendiklerinizi detaylı şekilde inceleyerek, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.