Kumru Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kumru Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Kumru Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Kumru Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Teras Yüksek tavan
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kumru Restaurant Sık Sorulan Sorular

Kumru Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Kumru Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kumru Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Kumru Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kumru Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kumru Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kumru Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Kumru Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kumru Restaurant düğün dışında mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, nişan, kurumsal etkinlikler, açılışlar, doğum günü ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kumru Restaurant Hakkında

Hatay’da organizasyonlarınızı gerçekleştireceğiniz güzel bir mekân arayışındaysanız sizlerle Kumru Restaurant’ı tanıştırmak istiyoruz. Kaliteli hizmeti, uygun fiyatları ve özel günlerinize ev sahipliği yaparken gösterdiği özverisi ve ilgisiyle “İyi ki gelmişim.” Diyeceğiniz bir işletme olarak anılmayı diliyoruz. Bunun için var gücümüzle çalışmakta ve bizi tercih eden konuklarımızı buradan memnun bir şekilde göndermekteyiz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Hemen anlatalım.

Kumru Restaurant olarak organizasyonlarınızı gerçekleştirmeniz için birçok farklı alan sunuyoruz. Ama en uygun alanımız geniş bir kullanım alanının bulunduğu açık alanımız. Masaların üstünün kapalı olduğunu, ortasının ise üstü açık olduğunu söyleyebiliriz. Bugüne kadar burada birçok organizasyona ev sahipliği yapmış bulunuyoruz. Konuklarımız daha önce bizi nikah sonrası yemeklerinizde, doğum günlerinizde, yıl dönümlerinizde ve iş yemeklerinizde tercih edeceğiniz gibi söz ve nişan, düğün, kına gecesi, nikah, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları ve kokteyller gibi resmi ve büyük davetlerde de tercih edebiliyorsunuz. Tüm bu organizasyonlarınız için masa, sandalye giydirmelerini ve mekân süslemesini ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Siz sadece hayalinizdeki organizasyonu anlatın, gerisini bize bırakın. İstediğiniz tüm aksesuarların da temin edileceğinden emin olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle en az 3 hafta öncesinden iletişime geçmek. Böylelikle talep ettikleriniz için yeterli zamana sahip olabiliyor, bunları planladığınız tarihe kadar yetiştirebiliyoruz.

Yemek hizmetimizden de bahsetmek istiyoruz. Organizasyonlarınızı yemekli gerçekleştirmek isterseniz profesyonel mutfağımız sayesinde en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Hatay mutfağının eşsiz lezzetlerini sizlerle buluşturuyor ve keyifli sohbetlerinizi renklendireceğiz. Birçok farklı çeşidi restoranımızda bulabilecek ve tüm konuklarımızın damak tadına hitap edebileceğiz. Lezzetli tabakları en kısa sürede konuklarımızla buluşturan hızlı servis elemanlarımız bulunuyor.

Tüm bu imkânlarımızdan yararlanmak ve hakkımızda ayrıntılı bilgiye sahip olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak. Kumru Restaurant farkını hissetmek için daha fazla beklemenize gerek yok.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Harbiye - Yayladağı Yolu Üzeri 3. km (Sofular Kavşağı) Defne / HATAY

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kumru Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.