Denizli Yemekli Düğün

Düğününü organize edebileceğin Denizli restoranlarının listesi Düğün.com'da! Mekanlara, servislerine ve menülerine göz at, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Hazal Restaurant Yenişehir

Merkezefendi

Hazal Restaurant Yenişehir

1998 yılından bu yana hizmet veren Hazal Restaurant, Gaziantep’in eşsiz lezzetlerini Denizli halkıyla buluşturma amacıyla yola çıkarak kısa zamanda tercih edilen mekanlardan biri olma özelliğine...

300-400 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

1

Yorum

%10 indirim
18
2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Restoran Düğünleri
Tüm Şehirler Restoran Düğünleri


Denizli Restoranlar Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Merkezefendi 150 43 TL 6.450 TL
Pamukkale 750 10 TL 7.500 TL

Yemekli Düğünler için Restoranlar

En yakınlarınızın olduğu, samimi, rahat ve muhabbetin bol olduğu bir düğün organizasyonu istiyorsanız restoran düğünleri tam size göre. Daha az yorucu ve telaşsız bir seçenek olan restoran düğünü ile abartıdan uzak şık ve ekonomik bir davet vermiş olacaksınız. Restoranda butik yemek hizmeti alacağınız için servis hizmeti hızlı, yemek kalitesi daha iyi olacaktır. Yaz düğünleri için bahçesi ya da terası olan restoranları tercih edebileceğiniz gibi kış düğünleri için de camekanla kapalı manzaralı restoran seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Eğer rustik bir düğün istiyorsanız, dekorasyonunda ve mimarisinde odunların kullanıldığı ağaç restoranlar harika bir seçim olacaktır. Gelinliğinizi düz kesim modellerden seçebilirsiniz. Saçlarınızı ise dalgalı ve açık bırakabilir, duvak yerine de çiçek tacı kullanabilirsiniz. Damatlık tercihinizi ise açık renk bir takım elbiseden yana kullanabilirsiniz.

Restoran düğünü için dikkat etmeniz gereken en önemli nokta davetli sayınızdır. Davetli sayınızı çok iyi belirlemeniz gerekir. Mekanın kapasitesi davetli sayınızın biraz fazlasını kaldırabilecek şekilde olmalıdır. Mekanın ne kadar şık görüneceği masanızın şıklığıyla doğru orantılıdır. Bu nedenle masa süslemenize ayrıca özenmenizi tavsiye ederiz. Mumlar, şamdanlar, güller ve taşlarla süsleme yapabilirsiniz. Sohbetin ön planda olacağı bir düğün organizasyonu için müzik seçiminizi jazz gibi türlerden yana yapabilirsiniz.

Denizli’deki düğün mekanları ile iletişime geçmeden önce davetli sayınızı netleştirmiş olmanız gerektiğini unutmayın. Yemekli düğün maliyeti konusunda fikir edinmek için de beğendiğiniz mekanlarla iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.