Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yemekli Düğünler için Restoranlar

En yakınlarınızın olduğu, samimi, rahat ve muhabbetin bol olduğu bir düğün organizasyonu istiyorsanız restoran düğünleri tam size göre. Daha az yorucu ve telaşsız bir seçenek olan restoran düğünü ile abartıdan uzak şık ve ekonomik bir davet vermiş olacaksınız. Restoranda butik yemek hizmeti alacağınız için servis hizmeti hızlı, yemek kalitesi daha iyi olacaktır. Yaz düğünleri için bahçesi ya da terası olan restoranları tercih edebileceğiniz gibi kış düğünleri için de camekanla kapalı manzaralı restoran seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Eğer rustik bir düğün istiyorsanız, dekorasyonunda ve mimarisinde odunların kullanıldığı ağaç restoranlar harika bir seçim olacaktır. Gelinliğinizi düz kesim modellerden seçebilirsiniz. Saçlarınızı ise dalgalı ve açık bırakabilir, duvak yerine de çiçek tacı kullanabilirsiniz. Damatlık tercihinizi ise açık renk bir takım elbiseden yana kullanabilirsiniz.

Restoran düğünü için dikkat etmeniz gereken en önemli nokta davetli sayınızdır. Davetli sayınızı çok iyi belirlemeniz gerekir. Mekanın kapasitesi davetli sayınızın biraz fazlasını kaldırabilecek şekilde olmalıdır. Mekanın ne kadar şık görüneceği masanızın şıklığıyla doğru orantılıdır. Bu nedenle masa süslemenize ayrıca özenmenizi tavsiye ederiz. Mumlar, şamdanlar, güller ve taşlarla süsleme yapabilirsiniz. Sohbetin ön planda olacağı bir düğün organizasyonu için müzik seçiminizi jazz gibi türlerden yana yapabilirsiniz.

Denizli’deki düğün mekanları ile iletişime geçmeden önce davetli sayınızı netleştirmiş olmanız gerektiğini unutmayın. Yemekli düğün maliyeti konusunda fikir edinmek için de beğendiğiniz mekanlarla iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Denizli Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular