Martı Myra

E-posta Gönder

Martı Myra Hakkında

Bir Martı Oteller Grubu parçası olan Martı Hemithea Boutique Hotel‘den bahsetmek istiyoruz size. Burası, tarihi ve mitolojik açıdan önemli ve son derece güzel bir yere inşa edildi. Otelimiz adını Antik Yunan Mitolojisi’ndeki sağlık ve güzellik tanrıçası Hemithea’dan alır. Mitolojiye göre kendisi yüzyıllar önce burada yaşamış ve halka şifa vermiş bir yar tanrıça. İşte bu güzel hikâyesi ve muhteşem doğası ile otelimizde size hizmet vermekten ve sizi layığı ile ağırlamaktan mutluluk duyarız. Bu hikâye ve daha fazlasının doğduğu antik kent Kastabos’a gitmek isterseniz size araç tahsis edebilir veya yürüyüş yolu için yardımcı olabiliriz.

Gelelim bugün burada bu yazıyı okumanızdaki asıl gayeye. Düğün yapmak istiyorsunuz ve kendinize sevginiz kadar özel bir düğün mekânı arıyorsunuz. Öyle ise buldunuz. Otelimiz tanrıçalardan ilham alınarak tasarlanan ve her detayında sizi büyüleyen; otantik ve hikâyesinin ruhuna uygun olarak şık bir şekilde dizayn edildi. En sevdikleriniz ile birlikte masal gibi ve tamamen size özel bir düğün için bundan iyisi olabilir mi?

Hayatınızın en önemli gününü kutlayacağınız düğününüz için size iki farklı seçenek sunuyoruz. Biri, ilham aldığımız mitolojinin ruhuna uygun olan ve 6. yüzyıldan günümüze kadar gelen Antik Roma döneminden kalma tapınak. Otelimiz dokusuna ve tarihi yapısına zarar vermeden bu tapınağı içerisine alacak şekilde inşa edildi. Bu sebeple farklı bir seçenek arayanlar için bu rayı tavsiye ediyoruz. Tapınakta oturmalı düzende 140 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Eğer kokteyl tarzında bir etkinlik düşünüyorsanız, bu kez 190 kişiye kadar misafiri ağırlayabiliriz. Diğer seçeneğimiz ise Mistral Restaurant & Bar’da havuz başı bir düğün. Butik organizasyonlarının için oturmalı düzende 100, kokteyl düzeninde ise 150 kişilik bir kapasiteye sahibiz.

Bizimle iletişime geçmek ve Martı Hemithea Hotel fiyatlarını öğrenmek için hemen yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.