Rixos Konya*

Rixos Konya
Rixos Konya; özel hizmet anlayışıyla düşlerinizdeki düğünleri gerçekleştiriyor. Tüm detayların düşünüldüğü, dillere destan düğünlere ev sahipliği yapan Rixos Konya'da en özel günleriniz kusursuz bir masala dönüşüyor.

Bahçe ve havuz başı seçenekleriyle yeni trendleri de takip eden Rixos Konya; düğünlere, nişanlara, mezuniyet törenlerine ve tüm özel organizasyonlara farklı bir yaklaşım getiriyor...

Yenilikçi yiyecek içecek menüsü ve üst düzey hizmet anlayışı ise yıllarca konuşulacak kaliteyi beraberinde getiriyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
SE SEDA Düğün Tarihi: 07/08/2015

Eşimin Konya'lı olması sebebi ile iki otel arasında tercihte bulunduk ve Rixos otel i, tercih ettik cok merkezi biryerde değil ancak kolay bulunabilen biryer olması sebebi ile ve havaalanına yakınlığı sebebi ile isabetli bir tercih oldu çünkü konuklarımız gece konaklamak durumunda kaldılar otelde,650/700 kişilik organizasyonumuzda yemeklerin tadı sunumu görselliği daha sonra konuklarım tarafından olumlu geri dönüşlerle bize iletildi. yetkililer ve çalışanlar bize ve konuklarımıza karşı cok ilgiliydi. masa düzenlemesi süslemeler organizasyon şirketimiz tarafından halledildi ve herşey güzeldi. memnun kaldık tavsiye ederim.

HA Hande Düğün Tarihi: 12/09/2014

Mekan isteklerimizi yerine getirdi sorunsuz bir düğün yapıldı. Konyada en iyi düğün mekanı burası olması tercih sebebimiz olmuştu. Bize konaklamamız için ayrılan oda güzeldi temizlik konusunda sıkıntısı yoktu. Daha öncede burada düğün yapanlar mekanı bize çok tavsiye etti.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Rixos Konya ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Rixos Konya hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap