Oteller Konya

Mirel Hotel Ereğli

  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Kişi Başı
    500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mirel Hotel Ereğli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Mirel Hotel Ereğli Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Mirel Hotel Ereğli Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı

Mirel Hotel Ereğli Sıkça Sorulan Sorular

Mirel Hotel Ereğli düğün fiyatları ne kadar?

Mirel Hotel Ereğli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Mirel Hotel Ereğli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Mirel Hotel Ereğli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mirel Hotel Ereğli 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Mirel Hotel Ereğli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mirel Hotel Ereğli düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Mirel Hotel Ereğli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mirel Hotel Ereğli düğün dışında kına, nişan, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü, açılışlar, davet ve resepsiyon, baby shower ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Mirel Hotel Ereğli Hakkında

2015 yılından beri Ereğli’de faaliyet gösteren 4 yıldız statüsündeki Mirel Hotel’de ev konforunda konaklamanın adresiyiz. Üstelik, düğün ve özel davetleriniz için de otelimizin kapılarını konuklarınıza açıyoruz. Güzel bir gece geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir çatı altında toplamaya özen gösteriyor, çözüm ortaklarımızla birlikte isteklerinizi gerçekleştiriyoruz.

Peki, Konya Ereğli Mirel Hotel Düğün Salonu’nda sizi nasıl bir gece bekliyor?

İlk olarak; belirtmek isteriz ki 7 katlı otelimizin 2. katında yer alan salonumuzda konuklarınızı ağırlıyoruz. Burası açılır kapanır tavanlı ve cam sistemli terasımız, her mevsim rahat edeceğiniz davetler için özel olarak tasarlandı. Tavandaki LED aydınlatmalar romantik bir atmosfer yaratsın diye tercih edildi ve ısıtıcı sistemlerle iklimlendirme sağlandı. Son teknoloji ses ve sahne sistemleri sayesinde kaliteli müzik de garanti altına aldın… Size özel olarak ise; davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturarak hazırlıklara başlıyoruz. Gecenizi taçlandıracak ziyafete uygun bir ortam yaratmak için yuvarlak ve dikdörtgen masalarla mor renk şık sandalyeleri kullanıyoruz. Beyaz renk masa örtüleri ve runnerlar ile servis takımlarını da yerleştiriyoruz. Organizasyon firmaları sayesinde; aksesuarlar, dekorlar da kullanarak davet alanında süslemeler yapıyoruz. Nikâh masası veya kına köşesini dekore ediyor, salonda konseptiniz için hazırlıkları tamamlıyoruz.

Bu şık gecede özel bir karşılama töreniyle yerlerine buyur ettiğimiz konuklarınıza; enfes tatlarla özel sunumlar yapıyoruz. Daha önceden sizin tarafınızdan seçilen yemekli veya ikramlı menülerin bir de düğün pastasının sunumunu yapıyoruz. Gece boyunca kesintisiz eğlence ve ziyafetin tadını çıkaracağınız bir atmosferde güzel vakit geçirmeniz için her ân yanınızda oluyoruz... Merkezi konumu ve hizmet kalitesi için tercih ettiğiniz otelimizde 65 adet odamızda konuklarınızı ağırlayabileceğimizi de bilmenizi istiyoruz. 4 tip odamızda ev rahatlığında konaklamayla düğün ve evlilik sürecinde ihtiyacınız olan her şeyi tek bir çatı altında toplamış oluyoruz.

Hazır mısınız? Mutluluğunuz için çalışan ekibimizle tanışmak için banket birimimizle iletişime geçmelisiniz. Mirel Hotel Ereğli iletişim formu ise bu sayfa üzerinde yer alıyor, acele edin!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Pirömer, İnönü Cad. No: 35 D:35, 42310 Ereğli/ Konya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.