Mirel Hotel Ereğli

E-posta Gönder

  • Ereğli, Konya.

Kapasite Bilgileri

Mirel Hotel Ereğli
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Mirel Hotel Ereğli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Mirel Hotel Ereğli Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mirel Hotel Ereğli Sık Sorulan Sorular

Mirel Hotel Ereğli düğün fiyatları ne kadar?

Mirel Hotel Ereğli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Mirel Hotel Ereğli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Mirel Hotel Ereğli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mirel Hotel Ereğli 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Mirel Hotel Ereğli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mirel Hotel Ereğli düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Mirel Hotel Ereğli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mirel Hotel Ereğli düğün dışında kına, nişan, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü, açılışlar, davet ve resepsiyon, baby shower ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Mirel Hotel Ereğli Hakkında

2015 yılından beri Ereğli’de faaliyet gösteren 4 yıldız statüsündeki Mirel Hotel’de ev konforunda konaklamanın adresiyiz. Üstelik, düğün ve özel davetleriniz için de otelimizin kapılarını konuklarınıza açıyoruz. Güzel bir gece geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir çatı altında toplamaya özen gösteriyor, çözüm ortaklarımızla birlikte isteklerinizi gerçekleştiriyoruz.

Peki, Konya Ereğli Mirel Hotel Düğün Salonu’nda sizi nasıl bir gece bekliyor?

İlk olarak; belirtmek isteriz ki 7 katlı otelimizin 2. katında yer alan salonumuzda konuklarınızı ağırlıyoruz. Burası açılır kapanır tavanlı ve cam sistemli terasımız, her mevsim rahat edeceğiniz davetler için özel olarak tasarlandı. Tavandaki LED aydınlatmalar romantik bir atmosfer yaratsın diye tercih edildi ve ısıtıcı sistemlerle iklimlendirme sağlandı. Son teknoloji ses ve sahne sistemleri sayesinde kaliteli müzik de garanti altına aldın… Size özel olarak ise; davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturarak hazırlıklara başlıyoruz. Gecenizi taçlandıracak ziyafete uygun bir ortam yaratmak için yuvarlak ve dikdörtgen masalarla mor renk şık sandalyeleri kullanıyoruz. Beyaz renk masa örtüleri ve runnerlar ile servis takımlarını da yerleştiriyoruz. Organizasyon firmaları sayesinde; aksesuarlar, dekorlar da kullanarak davet alanında süslemeler yapıyoruz. Nikâh masası veya kına köşesini dekore ediyor, salonda konseptiniz için hazırlıkları tamamlıyoruz.

Bu şık gecede özel bir karşılama töreniyle yerlerine buyur ettiğimiz konuklarınıza; enfes tatlarla özel sunumlar yapıyoruz. Daha önceden sizin tarafınızdan seçilen yemekli veya ikramlı menülerin bir de düğün pastasının sunumunu yapıyoruz. Gece boyunca kesintisiz eğlence ve ziyafetin tadını çıkaracağınız bir atmosferde güzel vakit geçirmeniz için her ân yanınızda oluyoruz... Merkezi konumu ve hizmet kalitesi için tercih ettiğiniz otelimizde 65 adet odamızda konuklarınızı ağırlayabileceğimizi de bilmenizi istiyoruz. 4 tip odamızda ev rahatlığında konaklamayla düğün ve evlilik sürecinde ihtiyacınız olan her şeyi tek bir çatı altında toplamış oluyoruz.

Hazır mısınız? Mutluluğunuz için çalışan ekibimizle tanışmak için banket birimimizle iletişime geçmelisiniz. Mirel Hotel Ereğli iletişim formu ise bu sayfa üzerinde yer alıyor, acele edin!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Pirömer, İnönü Cad. No: 35 D:35, 42310 Ereğli/ Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.