Anemon Hotel

E-posta Gönder

Anemon Hotel Hakkında

Hatay’ın sıcak atmosferinde eşsiz bir düğün organizasyonu düzenlemeye ne dersiniz?

Cevabınızın “Evet” olduğunu duyar gibiyiz. Bu yüzden çalışmalara başladık bile. Anemon Hotel bünyesinde yer alan davet alanımızda kusursuz hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyor, unutulmaz bir gece tasarlıyoruz.

Gelin, Anemon Antakya düğün salonlarından bahsedelim.

-Lobi katında bulunan iki adet balo salonumuz bulunuyor. Zeus adını verdiğimiz davet alanı 100 metrekare alana sahip. Banket düzeninde 50 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Küçük ailelerin tercihi olan mekânımızda sizi ağırlamayı çok isteriz.
-Çankaya Balo Salonu ise büyük aileler için ideal seçim olacak. 920 metrekare alana sahip mekânımızda 750 misafirinizle eğlenmenizi sağlıyoruz. Üstelik tiyatro düzeninde 850 misafirinize destek verebiliyoruz.
-2 adet restoranımız bulunuyor. Restoranlarımızda da düğünlerinizi organize ediyoruz. Lale ve Mozaik adını verdiğimiz restoranlarımızdan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Lale Restaurant’ta 50 kişiye hizmet verebilirken Mozaik Restaurant’ta 150 misafirinizle eğlenmenizi sağlıyoruz.
-Eğer açık alanda düğününüzü gerçekleştirmek isterseniz 3 farklı alana sahibiz. Havuz başında oturacağımız oturma düzeninde 200 konukla eğlenmenizi sağlıyoruz.
-Yemyeşil bir kır bahçesinde evlenmek isterseniz 750 davetliniz unutulmaz anlarına şahitlik edebilir.
-Kamelya adını verdiğimiz alanımızda dış tarafta yer alıyor. 120 kişilik kapasiteye sahip.

Dilediğiniz davet alanımızda misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Farklı oturma düzenlerinde de yardımcı olabilir, hayal ettiğiniz düğüne ulaşmanızı sağlayabiliriz. Tabii ki her alanımız için aynı kalitede hizmet sunuyor, birçok avantajla sizi buluşturuyoruz. Fotoğraf, video, pasta, yemek ve daha birçok fırsat Anemon Hotel Antakya’da sizi bekliyor. Dekorasyon ve konsept geliştirme hizmetlerinin de yer aldığı otelimizde siz de gecenizi gerçekleştirmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Anemon Hotel Hatay Antakya iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşarak avantajlı fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.