Kaleli Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kaleli Hotel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Kaleli Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Kaleli Hotel Genel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı

Kaleli Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kaleli Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Kaleli Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Kaleli Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Kaleli Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Kaleli Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kaleli Hotel 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kaleli Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kaleli Hotel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.


Kaleli Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kaleli Hotel düğün dışında doğum günü, baby shower, kına, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, nişan, sünnet düğünü, bayi toplantısı, parti, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kaleli Hotel Hakkında

Konforunuz ve mutluluğunuz için özenle hazırladığımız Kaleli Hotel Gaziantep adresimizde özel davetlerinizi kutlamaya ne dersiniz?


Uzun yıllardır otel işletmeciliği yapan bir firmayız. Konaklama hizmeti sağlıyor, misafirlerimizin otelimizin memnun şekilde ayrılması için var gücümüzle çalışıyoruz. 140 yatak kapasiteli otelimizde bugüne kadar sayısız konuk ağırladık. Zaman içerisinde hizmet sektöründe kendimizi iyice geliştirdiğimize inanıyoruz. Bu inançla bir süre sonra özel davetleriniz için de kapılarımızı açtık. Otelimizin 7. katında bulunan restoranımız dışardan gelecek misafirlerimizin de özel davetleri için hizmetindedir.


Teras katımızda bugüne dek pek çok düğün, nişan, balo organizasyonu tertip ettik. Hem açık hem de kapalı alanı bulunan teras katımızda; her sezon isteklerinize cevap verebilmek için titizlikle çalışıyoruz. Aynı zamanda mutlu günlerinizin keyfini doyasıya çıkarabileniz adına her detay özenle hazırlandı.


Diyoruz ki; “Gelin Gaziantep’i bir de otelimizden seyredin...”. Misafirleriniz için de oldukça cezbedici bir deneyim olacağına eminiz. Hem böylelikle düğününüzde de harika bir atmosfer yaratmış oluyoruz. Kaleli Hoteli tercih etmenin pek çok avantajı bulunuyor. Bunlar: otel olarak hizmet verdiğimiz için personellerimiz yaptıkları işe yıllarını vermiş kişilerden oluşuyor. Kaliteli hizmet anlayışımız muhakkak ki organizasyonunuza da yansıyor.


Restoran katı dahil olmak üzere otelimizin her noktası özenle dekore edilmiştir. Bu da davetlerinize şık bir ortam sunuyor.


Güler yüz bizim için olmazsa olmazdır. Eminiz ki misafirleriniz otelimize girdikleri ilk andan itibaren kendilerini değerli hissedecek, organizasyona mutlu adımlarla ilerleyecektir.
Şehir dışından düğününüze katılacak misafirleriniz için konaklama problemi yaşamayacaksınız. Bunu otelimiz bünyesinde kolaylıkla çözüme kavuşturabilir, konaklama için de misafirlerinizi ağırlayabiliriz.
Önceden organizasyon sorumlumuzla konuşmanız dahilinde tüm bu süreçleri netleştirerek size hayallerinizdeki düğünü yaşatmaya hazırız!


Otelimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Gaziantep Hotel Kaleli fiyatları ve hizmetleri ile ilgili sorularınıza hızlı bir şekilde yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Alaybey Mahallesi, Güzelce Sk. No:50, 27010 Şahinbey/Gaziantep

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kaleli Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.