Oteller Gaziantep

Grand Hotel Gaziantep

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
  • Kapasite
    100 - 450 Kişi

  • Kişi Başı
    500 - 750 TL

Grand Hotel Gaziantep Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Grand Hotel Gaziantep Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Grand Hotel Gaziantep Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı Tarihi yer manzaralı

Grand Hotel Gaziantep Sıkça Sorulan Sorular

Grand Hotel Gaziantep düğün fiyatları ne kadar?

Grand Hotel Gaziantep düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Grand Hotel Gaziantep düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Grand Hotel Gaziantep kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Grand Hotel Gaziantep 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Grand Hotel Gaziantep düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Grand Hotel Gaziantep düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Grand Hotel Gaziantep düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Grand Hotel Gaziantep düğün dışında açılışlar, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon, baby shower, kına, kurumsal etkinlikler, parti, nişan ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Grand Hotel Gaziantep Hakkında

2001 yılında girişimci ve yenilikçi yapımızla hizmet vermek için Gaziantep’te faaliyet göstermeye başladık. 2001 yılında restorasyon çalışmalarımızla kendimi tamamen yeniledik. Konforlu konaklama özelliğimizin dışında, yaptığımız müthiş düğün organizasyonlarımızla da başarımızı taçlandırdık. Tecrübeli ekibimize çok güveniyoruz ve en güzel şekilde gerçekleştirmek için siz değerli çiftlerimizi otelimize davet ediyoruz.

Peki Grand Hotel Gaziantep düğün organizasyonlarınız için hangi hizmetleri veriyor?

Otelimizde toplamda 1100 kişi kapasiteli 6 salonumuz bulunuyor. Yakut ve Zümrüt Balo Salonlarımız düğünleriniz için gayet uygun yapıda hizmet veriyor. Gelecek konuk sayınıza göre dilediğiniz salonumuzu tercih edebilirsiniz. Balo salonumuzun dekorunu sizin zevkinize göre oluşturuyoruz. İstediğiniz tarz ve renkte masa ve sandalyelerimizi süsleyip, gelecek konuk sayınıza göre yerleştirmelerimizi sağlıyoruz

Bu özel gününüzde heyecanınızı paylaşıp, tatlı telaşınızın yükünü omuzlarınızdan almak için; düğün öncesinde her şeyi organizasyon sorumlumuzla birlikte planlamanızı
sağlıyoruz. Kötü sürprizlere yer vermemek ve en küçük ayrıntıyı bile atlamamak için çok titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Yemekli organizasyonlarınızda düğün menünüzü birlikte oluşturuyoruz. Üstelik düğün öncesinde tadım yapabilir; beğenmediğiniz lezzetleri menünüzden çıkarabilirsiniz. Tasarımına ve içeriğine sizin karar verdiğiniz düğün pastanızı da yine usta şeflerimiz hazırlıyor.

Size düğünleriniz için son teknolojiyle üretilmiş sahne ve ses sistemi sunuyoruz. Ayrıca düğün müzikleriniz için çalıştığımız ortaklarımızın iletişim bilgilerini sunarak, danışmanlığını yapıyoruz.

Sizi düğününüzden sonra muhteşem balayı odamızda ağırlıyoruz. Üstelik düğün ertesinde Restoran’ımızda yapacağınız, zengin açık büfe kahvaltımızı da size hediye ediyoruz. Üstelik otelimizde kalmak isteyen misafirleriniz için de konforlu odalarımızı hazırlayabiliyoruz. Bu hizmetimiz için bizi önceden bilgilendirmeniz yeterli.

Size sunduğumuz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi edinmek Ve Grand Hotel Gaziantep fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.