Beğer Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Beğer Otel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625

Beğer Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Beğer Otel Genel Özellikler

Otel Türü
4* Otel

Beğer Otel Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Havuz başı Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Beğer Otel Sıkça Sorulan Sorular

Beğer Otel düğün fiyatları ne kadar?

Beğer Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Beğer Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Beğer Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Beğer Otel 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Beğer Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Beğer Otel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Beğer Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beğer Otel düğün dışında bayi toplantısı, baby shower, parti, açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günü, kına, davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Beğer Otel Hakkında

Mutluluğunuza ortak oluyor, düğün organizasyonlarınızı eğlenceli bir şekilde kutlamanızı sağlıyoruz. Beğer Otel Gaziantep olarak profesyonel ve deneyimli kadromuzla birlikte uzun yıllar boyunca Nizip’te faaliyet gösteriyor, misafirlerimizin memnuniyeti için titizlikle çalışıyoruz. Verdiğimiz konaklama hizmetimiz dışında özel gün kutlamaları ve kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapabiliyoruz.

Verdiğimiz hizmetler neler mi? Organizasyonlarınızı nasıl mı planlıyoruz?

-Hayalinizdeki gibi bir organizasyon gerçekleştirebilmeniz için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle isteklerinizi not alıyor, düğün sektöründe edindiğimiz tecrübeyi sizinle paylaşıyoruz.

-Davet alanımız oldukça geniş olduğundan dolayı kalabalık organizasyonları ağırlayabileceğimiz kapasitemiz bulunuyor ve böylelikle bütün dostlarınızı davet edebileceksiniz.

-Masa ve sandalye giydirmelerinde genellikle açık renkler kullanıyor ve size farklı renk alternatifler sunuyoruz. Düğün temanıza uygun olarak kendi tarzınıza uygun rengi seçebilirsiniz. Gelin ve damat masasını seçtiğiniz renkle uyumlu olarak hazırlıyor, davet alanı şık bir görünüme kavuşturuyoruz.

-Kına ve bekârlığa veda partinizi konsept organizasyon olarak kutlamak istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından kına tahtı ve kına süslemeleri temin ediyoruz.

-Salon girişini kırmızı halı seriyor, halı üstüne çiçeklerle ve tüllerle yapılmış tak kuruyoruz. Bu alada arkadaş ve sevdiklerinizle fotoğraf çekilebiliyor, fotoğraflarınızda arka fon olarak takı kullanabilirsiniz.

-Müzisyen ve orkestra hizmetimiz de bulunuyor. Yöresel müzikler davul şov eşliğinde yıllar geçse de unutamayacağınız bir eğlence geçirebileceksiniz.

-Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız menülerimizi isteğiniz doğrultuda oluşturuyoruz. Her damak zevkine uyumlu seçenekler sunuyor ana yemek ve aperatiflerimizi tercih ettiğiniz seçenekler doğrultusunda hazırlıyoruz. Yemeklerimiz otelimizin usta aşçıları tarafından hazırlandığından dolayı gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz.

Beğer Otel Nizip olarak özel gün organizasyonları içinde tercih edilen otelimiz düğün başta olmak üzere kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları, kurumsal etkinlik ve toplantılarına özel hazırlık yapıyor, unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İstasyon Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:76, 27700 Nizip/Gaziantep

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beğer Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.