Northpoint Hotel

0258 225 50 87

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Northpoint Hotel - Oteller
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Northpoint Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Northpoint Hotel Genel Özellikler

Otel Türü
4* Otel

Northpoint Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Havuz başı Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Northpoint Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Northpoint Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Northpoint Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Northpoint Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Northpoint Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Northpoint Hotel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Northpoint Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Northpoint Hotel düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Northpoint Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Northpoint Hotel düğün dışında mezuniyet törenleri, kına, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, nişan, sünnet düğünü, parti, kurumsal etkinlikler ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Northpoint Hotel Hakkında

Northpoint Hotel sizi bütün davetli listelerine uygun 7 farklı davet alanı ve düğününüze özel organizasyon seçenekleriyle otel konforunda bir eğlenceye davet ediyor. Denizli’de düğün yapılacak yerler arasında dört yıldızlı otel kalitesindeki hizmetiyle fark yaratan mekanımızda, profesyonel ekibimizle her detayıyla kusursuz organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Menülerden mekan süslemesine kadar bütün konularda ekibimizin danışmanlığı eşliğinde hayalinizdeki düğünü planlayabileceksiniz.

Davet Alanları

Otelimizde yer alan 7 farklı davet alanının hepsi teknik ekipmanlar bakımından tam donanıma sahip. Salonlarımız sinevizyon, ses sistemi, amfi mixer ve barkovizyon başta olmak üzere son model ekipmanlarla donatıldı.

●19 Mayıs Salonu: 400 metrekare alana sahip olan salonumuzda 350 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyoruz.
●İlk Adım Salonu: 375 metrekare genişliğindeki alanımızda maksimum 330 davetli ağırlıyoruz.
●Denizli Salonu: Salonumuz 165 metrekarelik alan ve 150 kişi davetli kapasitesiyle hizmet veriyor.
●Samsun Salonu: Salonumuzun 125 metrekarelik alanında 100 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.
●Point Salon: 75 metrekare alan ve 50 davetli kapasitesiyle hizmet veriyor.
●VIP Salon: Point Salon gibi 75 metre kare alan ve 50 davetli kapasitesi bulunan bu salonumuz da kısa davetli listeleri için uygun bir yer oluyor.
●Bahçe: Güzel havalarda tercih edebileceğiniz bahçemizde havuz başı konseptinde düğünler yapabilirsiniz. Yeşillilklerle çevrilen alanımız nikah seremonileriniz için de uygun bir yer oluyor.

Dekorasyon

Davet alanlarımızın dekorasyonu salona göre farklılık göstermekle birlikte genellikle sade bir şıklık ve elegant bir çizgi takip ettiğimizi söyleyebiliriz. Oturma düzenimiz için yuvarlak masalar ve konsepte uygun giydirilmiş sandalyeler yer alıyor. Tercihinize göre masa örtüsü ve süslemelerle istediğiniz renkleri ve konsepti öne çıkarıyoruz. Süslemeler için genel olarak masa ortasında yer alan uzun şık şamdanlar ve rengarenk çiçekler kullanıyoruz.

Hizmetler

Northpoint Hotel, Denizli düğün salonları arasında otel konforunu sunan hizmetleriyle öne çıkıyor. Çiftimize düğün gecesinde balayı odasında konaklama ve kahvaltı hediye ediyoruz. Çiftimizin ailesinin rahatça hazırlanabileceği hazırlık odalarımız da bulunuyor. Gece boyu yanınızda olacak olan organizasyon sorumlumuz bütün detaylarla ilgileniyor. İsterseniz anlaştığınız başka bir organizasyon firması da getirebiliyorsunuz. Bu özel gününüzü ölümsüzleştirmek için fotoğrafçı getirme hizmetimiz de bulunuyor.

Mekanımızda bulunan after party alanımız sayesinde eğlenceniz erken bitmiyor ve gece boyu devam ediyor. Düğününüzde eğlenceye olduğu kadar lezzete de doymak isterseniz özel ziyafet menüsü seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Düğün öncesi menü tadımı yaparak menüde istediğiniz değişiklikleri de yapabilirsiniz. Tercih ederseniz de anlaştığınız bir catering firmasını getirebiliyorsunuz. Vale hizmetimiz sayesinde araçlarınızı da dert etmiyorsunuz.

Northpoint Hotel konfor ve eğlenceyi bir araya getirdiği ayrıcalıklı bir düğün vaad ediyor. Otel kalitesindeki hizmetimizin farkını hissedeceğiniz her detayının incelikle düşünüldüğü benzersiz düğünler yapıyoruz. Eğer siz de Northpoint Hotel’de yapmak isterseniz ve hem hizmetlerimiz hem de Denizli otel düğün fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimizde bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü


 • Satış & Pazarlama

İletişim

 • Telefon: 0258 225 50 87
 • Adres:

  Fevzi Cakmak Bulvarı No:129 Denizli

 • Nasıl gelinir?

  Pamukkale Belediyesi Çaprazı YSE kavşağı 100 mt mesafede üçgen e doğru

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Northpoint Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.