Altıntaş Cadde Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Altıntaş Cadde Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Altıntaş Cadde Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Altıntaş Cadde Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Altıntaş Cadde Restaurant Sık Sorulan Sorular

Altıntaş Cadde Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Altıntaş Cadde Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Altıntaş Cadde Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Altıntaş Cadde Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Altıntaş Cadde Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Altıntaş Cadde Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Altıntaş Cadde Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Altıntaş Cadde Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Altıntaş Cadde Restaurant düğün dışında nişan, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, parti, kurumsal etkinlikler, doğum günü, açılışlar ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Altıntaş Cadde Restaurant Hakkında

Deniz mahsullerinden vazgeçemeyen misafirlerimize alışılmışın dışında bir lezzet deneyimi yaşatıyoruz. Altıntaş Cadde Restaurant faaliyette olduğumuz yıldan bugüne kaliteli hizmet anlayışımızla Mersin’de hizmet veriyoruz. Her damak zevkine uygun lezzetleri kendimize özgü sunumumuzla servis ediyoruz. Profesyonel ve alanında deneyimli ekibimizle birlikte eksiksiz bir gün geçirmeniz ve memnuniyetiniz için özen ve titizlikle çalışıyoruz.


Günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yapsak da özel gün kutlamalarına da ev sahipliği yapıyoruz. Nikâh sonrası aile yemeği organizasyonu düzenlemek istiyor, nişan kutlamanızı lezzetli yemekler yiyerek gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Toplu organizasyonlar için oldukça elverişli ve tercih edilen restoranımızda size unutulmaz bir gün yaşatıyoruz. Ayrıca doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlenceler, evlilik tekliflerine de ev sahipliği yapıyoruz.


Restoranımızın kapalı alan olmasına karşın camla çevrili ve yüksek tavan olduğundan dolayı kendinizi açık alanda gibi hissedecek, ferah bir ortamda eğlenebileceksiniz.


Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle istediğiniz ve davetli sayınıza uygun olan bölümümüzü size özel tahsis ediyoruz. Her mevsim organizasyonlarınızı rahatla geçirebilmeniz adına gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz de mevcuttu. Masa ve sandalyelerimizi seçerken misafirlerimizin konforunu düşündük. Açık renkleri mobilyalar tercih ettik ve göz yormayan ferah bir ortamla sizi karşılıyoruz.


Altıntaş Cadde Restaurant olarak menü içeriğimizden bahsetmek gerekirse birbirinden lezzetli günlük taze olarak temin ettiğimiz deniz mahsullerimizden istediğinizi seçtiğiniz pişirme yöntemini kullanarak hazırlıyoruz. Birbirinden lezzetli ege otlarıyla yapılmış mezelerimiz, alkollü ve alkolsüz seçeneklerimizle her damak tadına uygun lezzetlerimizi titizlikle hazırlıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızla kısa zamanda tercih edilen Mersin balık restoranlarından biri olma özelliği kazandık ve gün geçtikçe kendimizi her anlamda geliştiriyoruz. Siz de aile ve arkadaşlarınızla birlikle özel günlerinizi lezzetli yemekler yiyerek kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Karaduvar Mahallesi,Dumlupınar Caddesi, 178 Akdeniz

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Altıntaş Cadde Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.